Millele mõelda enne välitelgi soetamist?

uks aga mõelda enne kui välitelk endale soetada?

Kuhu sa oma telgi püstitad?

Kas telk püstitatakse ettevõtte parklasse või messidele ja tänavaturgudele? Telgi tulevase asukoha arvestamine aitab sul otsustada, milline variant kõige paremini sobib. Näiteks kui telk püstitatakse ettevõtte asukohta, kus sul on vabadus üles seada nii suur telk kui sa soovid, on valikuvõimalused palju avatumad.

Mõtle ilmast tingitud vajadustele

Päike, tuul ja vihm, kõik need võivad otsust mõjutada. Kui võimalik kaalu, kus ja millal sa oma telgi üles paned ning proovi valida ilmastikutingimustele kõige sobivam variant. Näiteks kui kavatsed telki ainult suvel kasutada võib avatud seintega variant võib olla parem valik. Kui eeldad aga vihma soovid suuremat telki, mis kaitseb sind ja kõiki välja pandud tooteid või reklaammaterjale.

Kui palju inimesi hakkab telki üles panema ja kasutama?

Kas telgi püstitamise eest vastutab üks inimene või on vaja mitu inimest, kes aitavad telgi püstitamisel? Mõnda telki on lihtne üksinda püstitada, samas kui teiste puhul on vaja vähemalt kahe inimese tegutsemist.

Mõtle raskustele

Õues telgi püstitamisel pead telgi õhkutõusmise vältimiseks võib-olla paigaldama raskused. Kindlasti hinda, millised nõuded kehtivad sulle huvipakkuva telgi jaoks, et veenduda, et see töötab keskkonnas, milles soovid oma telki kasutada. Valesti püstitatud telgist ei tunne keegi mingit rõõmu.

Kas müüd oma telgist?

Kui müüd oma telgist tooteid soovid olla kindel, et sinu telk on piisavalt kõrge, et inimesed saaksid selle all mugavalt seista ja piisavalt suur, et see mahutaks kõike, mida sa müüd ja võimaldaks inimestel toodetele ning letile läheneda. 
Kõik need kaalutlused ei võta liiga palju sinu aega, kuid need võivad olla suureks abiks otsustamisel enne kui investeerid välitelki.