18 C
Kuressaare
Esmaspäev, 8. august 2022

JUHTKIRI – Ootame kevadet!

Täna, kui kalender näitab 18. aprilli tahaks me juba nautida kevadet ja soojendavat päikest. Kuigi termomeeter pole meile veel näidanud meeldivaid temperatuuri numbreid on saarlased optimistlikud ja ootusärevad – küll see kevad tuleb, sest on alati kohale jõudnud.

Loomulikult oleme me talvest või sellest igavesest sügisest väsinud ning sooviks näha rohkem päikest ja paksemad üleriided kappi hoiule poetada. Paraku on kevade saabumine veninud ja kuigi viimasel ajal on juba samm selles suunas tehtud peab vist ikka veel ootama.

Kevad on looduse tärkamise aeg, rohelus koguneb metsa ja koduaeda, linnulaul loob positiivset meeleolu ja nobenäpud teevad luuret, et juba käed mullaseks saada. Muidugi leidub juba ka neid, kes õues grillimisel hooaja avanud.

Üha enam hakkab meil toimuma erinevaid üritusi värskes õhus, rahvas hakkab kogunema laatadele, kontserditele ja spordivõistlustele. Kui optimistid ütlevad, et jõulud on veel kaugel, siis pessimistid rõhutavad, et peagi juba Jaanipäev.

Tahame kevadet ja kõike sellega kaasnevat. Seda aega meie laiuskraadil ei jagu kauaks, seepärast naudime seda mida ilmataat meile pakub. Oleme optimistlikud, sest küll see õige soojus ka meile ükskord jõuab.

18. aprill 2022

Eelmine artikkelVald jagas toetusi
Järgmine artikkelMille pärast Putin sõdib?

3 KOMMENTAARID

guest
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
3 months ago

𝐏𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮 𝐧ä𝐢𝐭𝐚𝐛 𝐭𝐞𝐫𝐦𝐨𝐦𝐞𝐞𝐭𝐞𝐫 𝟖 𝐤𝐫𝐚𝐚𝐝𝐢, 𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐤𝐬 𝐥𝐮𝐛𝐚𝐛 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐤𝐮𝐧𝐢 𝟏𝟐. 𝐌𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚 𝐚𝐫𝐮, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐭𝐢 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐮𝐝 𝐣𝐮𝐡𝐭𝐢𝐯 𝐚𝐣𝐚𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐧𝐢𝐤 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥𝐥𝐢 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐩𝐚𝐢𝐠𝐚𝐬𝐭 𝐨𝐨𝐭𝐚𝐛, 𝐞𝐭 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐮𝐭𝐚𝐛: “Kuigi termomeeter pole meile veel näidanud meeldivaid temperatuuri numbreid…”?? 𝐊𝐚𝐬 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥𝐥𝐢 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐞𝐥 𝟐𝟓 𝐤𝐫𝐚𝐚𝐝𝐢 𝐬𝐨𝐨𝐣𝐚 𝐯õ𝐢?

Vahur
Vahur
3 months ago

Äi ooda ma seda kevadet midad, mool polegid praegast sõukest tahtmist, et see va kevade tuleks. Talvel oli nii hää, polnd tarist tööd teha ega polnd kuskile kiiret ega midad. Ma aina pöönasin oma koikus ning kribisin ajaviiteks lollakaid kommentaare Teite Maa kommentaariumis. Aga kevadel oo mu hääl elul ots pääl, siis hakkab mu vanamoor mind tööle sundima, et aiamaa tarist kaevata ning poest seemneid osta. kui söukse orjuse kannataksin ma veel kuidagid ää, siis kõikse hullem oo see, et moo moor nõuab, et ma kevadeti tedagi hoolsamalt harima hakkaksin. Äi siis ole mool änam asu, äi saa ma ööseti änam söba silmale, aina pean ma seda moori harima. Äi taha ma seda kevadet änam midad, parem tulgu talve järgi kohe jälle sügis.

Vahur
Vahur
3 months ago

𝐍𝐨𝐡, 𝐭ä𝐧𝐚 𝐩ä𝐢𝐤𝐬𝐞 𝐤ä𝐞𝐬 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐣𝐮𝐥𝐠𝐞𝐥𝐭 𝟐𝟎 𝐤𝐫𝐚𝐚𝐝𝐢. 𝟏𝟗 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥𝐥. 𝐌𝐢𝐝𝐚 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐚𝐣𝐚𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐧𝐢𝐤 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐨𝐭𝐚𝐛?

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised