10.8 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Saarte Hääle ja raadio Kadi peatoimetaja koondati

Oktoobris Saarte Hääle ja raadio Kadi peatoimetajana alustanud Mele Pesti koondati, kirjutas Postimees.

“Peatoimetaja koht koondati ära,” ütles Pesti. Pesti ei olnud ainuüksi Saarte Hääle peatoimetaja, vaid oli ka raadio Kadi peatoimetaja ning kogu ettevõtte tegevjuht.

“Vjatšeslav Leedo teatas mulle vajadusest koondada,” lisas Pesti. Kas tulevad ka teised koondamised? “Ei tea, sest meil omavahelises vestluses oli juttu vajadusest kärpida ja koondada praeguse majandusliku seisu tõttu. Aga minu teada siiski ei ole toimetusele sellest teatatud,” vastas Pesti.

Raadio Kadi OÜ juhatuse liige Gunnar Siiner segitas Postimehele, et peatoimetaja kohta ei ole koondatud, vaid koondati tegevdirektori oma. “Tegevtoimetaja ja peatoimetaja on nüüd ühes isikus,” lausus ta.

9 KOMMENTAARID

guest
9 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
juks
juks
4 months ago

Järelikult julges Mele oma peaga mõelda ja seda ka välja öelda.

"Kui mul on...
"Kui mul on...
4 months ago

oma ajaleht ja oma raadiojaam, siis ometi mitte selleks, et seal kõlaksid sinu seisukohad, peatoimetaja!”

abc-
abc-
4 months ago

Enne sellise seltsimehe juurde tööleminekut oleks kindlasti vaja uurida tausta! Paneb imestama, et paljud inimesed seda ei tee. Alles seal ametis olles saadakse aru, millise s..a sisse oled astunud.

pealtvaataja
pealtvaataja
4 months ago

Isiklikult ei tunne seda tüüpi, aga kõrvalolevalt pildilt ja ja lehejutust saab juba nii mõndagi järeldada. Nii suur see tööpuudus Saaremaal ikka vist ka ei ole,et tema ukse taha end pakkuma läheks

Keldritee
Keldritee
4 months ago

kardan, et võin selles lahtilaskmises süüdi olla. Ta pidi avaldama ühe mu kirjutise, mis oleks teatud seltskonnal jalgealuse kuumaks kütnud.

Keldritee
Keldritee
4 months ago

miks sa eemaldasid mu kirjutise sa kintsukaaper?

kogan
kogan
4 months ago

Juba ammu enne isikliku ajalehe käivitamist tellis tegelane leheneegritelt end ülistavaid lehejutte. Ju see oli ka leheneegritele tulus äri? Oma isiklikule lehele on kehtestatud kindlasti range tsensuur.

EUN
EUN
4 months ago

Paneb imestama, et mõnikord täiesti normaalsed, ütleme ristiinimesed, hakkavad tööle sellise kriminaali kasuks. Kas tõesti on võimalik inimesi suure rahaga nii kerge ära osta? Aga moraal,õiglus- ja häbitunne, südametunnistus, misasjad need on? Kas neid polegi olemas?

Deboora Laarandi
Deboora Laarandi
4 months ago
Vasta  EUN

Rahaahnus, võimuiha ja edevus on need mis suht normaalsed inimesedki lollideks teevad.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised