12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

Valla arstitoetuse saab silmaarst Mariliis Putnik

Saaremaa valla tänavuse 25 000 euro suuruse eriarstitoetuse saab Kuressaare haiglas silmaarstina töötav Mariliis Putnik.

7 KOMMENTAARID

guest
7 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Imestaja
Imestaja
4 months ago

Väga õige valik, toetust peavadki saama kõige jõukamal järjel inimesed! Korter Tallinnas, uus maaküttega maja Pihtlas. Mees jahimees, jahu, küüslauk ja muud juurikad tulevad maakodust Leisist. Inimesed on hädas elektriarvete tasumisega, rääkimata korteri või majalaenude tasumisest. Lugedagi piinlik!

Vahur
Vahur
4 months ago
Vasta  Imestaja

𝐌𝐢𝐬 𝐨𝐬𝐚𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬 𝐀𝐑𝐒𝐓𝐈𝐓𝐎𝐄𝐓𝐔𝐒𝐄 𝐦õ𝐧𝐢 𝐣𝐚𝐡𝐢𝐦𝐞𝐞𝐬 𝐬𝐚𝐚𝐦𝐚?

Grafomaan Vahurile
Grafomaan Vahurile
4 months ago
Vasta  Vahur

Ega see arstitoetuse maksmine pole mingi riiklik kohustus, see on rahaloopimine praegusel ülimalt raskel ajal inimesele, kes seda absoluutselt ei vaja!

Vahur
Vahur
4 months ago

𝐒𝐞𝐞, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐝𝐢𝐩𝐥𝐨𝐦𝐚𝐚𝐭𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐧𝐢𝐢𝐯õ𝐫𝐝 𝐦𝐚𝐝𝐚𝐥 𝐨𝐧, 𝐞𝐭 𝐞𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐝𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢𝐭𝐞𝐞𝐧𝐮𝐬𝐭𝐞 𝐤ä𝐭𝐭𝐞𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚𝐯𝐮𝐬𝐞 𝐭ä𝐡𝐭𝐬𝐮𝐬𝐭, 𝐬𝐢𝐢𝐬 ä𝐫𝐚 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐥𝐢𝐢𝐯𝐚𝐤𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐢 𝐤𝐚𝐚𝐬𝐚 𝐭õ𝐦𝐦𝐚𝐭𝐚 ü𝐫𝐢𝐭𝐚. 𝐏𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬 ä𝐤𝐤𝐢 ü𝐥𝐞 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐝𝐢- 𝐣𝐚 𝐬𝐩𝐚𝐚𝐭𝐨𝐞𝐭𝐮𝐬𝐞𝐝. 𝐊𝐮𝐢 𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢𝐝𝐞𝐥 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥 𝐡ä𝐢𝐝 𝐭𝐢𝐧𝐠𝐢𝐦𝐮𝐬𝐢 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐤𝐚 𝐢𝐦𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐯𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢 𝐢𝐠𝐚 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐚𝐧𝐝𝐫𝐢𝐥 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐤ä𝐢𝐚 𝐣𝐚 𝟏 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐣ä𝐫𝐣𝐞𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐬 𝐨𝐨𝐝𝐚𝐭𝐚.

Kabjav6i
Kabjav6i
4 months ago
Vasta  Imestaja

Paistab, et kurikuulsal meie maa netiperverdil on lihtsalt hale, et kõik ei elagi nii kehvasti kui tema, penne ja sente lugedes. Tahaks ju see tont ka kusagilt mingisugust toetust saada. Ehk elektritoetuse saamine mõnekümne euroga rahustab närvilise inimhinge maha.

Kolhoosi imestajale
Kolhoosi imestajale
4 months ago
Vasta  Imestaja

Selleks et arstiks saada tuleb koolis käia 22 aastat. Sina oma 8 klassiga ei suuda seda ära imestada.

Klassi Aadu
Klassi Aadu
4 months ago

Oleks tal 8 klassigi.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised