12 C
Kuressaare
Laupäev, 28. mai 2022

JUHTKIRI – Ära sina suuski ära murra!

Jaanuar, talv ja lumi tähendavad legendaarset laulu tsiteerides: Suusad sügelevad juba. Minna luba, minna luba! Suusakepid nihelevad. Kapinurgas kihelevad. Ära sina sõida surra-vurra. Ära sina suuski ära murra!

On muidugi neid, keda maha sadanud lumi paneb kiruma, kuid paljud saavad lõpuks rõõmu tunda. Saaremaa suusa- ja kelguradadel, uisu- ja jääväljadel käib vilgas tegutsemine, talve nauditakse pere ja sõpruskondadega.

Iga tõsise suusataja peamiseks hooleks ning mureks on, et tema suusad toimiks, et sõiduvahendid libiseks ja värskes õhus veedetud hetked pakuksid naudingut. See kõik nõuab aga kaasaegset varustust.

Tulihingelised harrastajad on endale muidugi juba vajamineva soetanud, kuid ka neil on vaja aegajalt varustust uuendada. Korralik lumi ja suurepärased rajad tekitavad soovi ja indu nii mõnelgi uuel suusatamise hakatisel ka ise rajale minna, kuid Kuressaares poodidest vajalikku otsima minnes jääb hätta. Valik on väike või puudub hoopis ning nii ei jää muud üle, kui telefonis, arvutis või teleri ees istuda.

10. jaanuar 2022

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised