Tänaseks on märtsi algul „sündinud” RingKarbiga liitunud ca 70 toidukohta üle Eesti. Saaremaal on liitunud toidukohti 11, mis väikse koha kohta on päris korralik tulemus. Toodut kinnitab ka see, et tänavusel Saaremaa ettevõtjate tänugalal oli RingKarp üks nominentidest keskkonnauudenduse kategoorias.

guest
10 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Bam
Bam
8 months ago

Jube asi, kohutav värvivalik, kriimustusi täis, kaantel tükid küljest, ei lähe enam hästi peale ja kui tagasi viia tühi karp siis öeldakse vii kuhugi mujale kohvikusse, nad ei taha raha anda

Katarina Papp
Katarina Papp
8 months ago
Vasta  Bam

Hea Bam,
Kahju kuulda, et RingKarbi teenuse kasutajamugavus ei ole vastanud ootustele. Meie karbid on toodetud spetsiaalselt ringlussüsteemi jaoks ja on korduskasutatavad vähemalt 200 korda. Kui midagi peaks katki minema, siis klient saab uue karbi või kogu panditasu mistahes RingKarbiga liitunud toidukohast tagasi. Meie vahetame katki läinud karbid toidukohale uute vastu välja ning saadame katkised ümbertöötlusesse. Seni on meieni jõudnud 2 katkist karbi kaant. Saaremaalt mitte ühtegi…Toidukoht peaks kindlasti andma kliendile soovi korral raha tagasi. Milline toidukoht ei soovinud raha tagasi anda?
Kuna tegemist on korduskasutatavate karpidega, siis jah, kriimustusi kindlasti esineb. Kui karp on juba liiga kulunud ja toidukoht sinna oma toitu panna ei soovi, siis sellised karbid vahetame toidukohale välja, et tagada, et ringleksid viisakad karbid.
Värvivalik on maitse asi:)

Tagakiusatud LGBT koolinoor
Tagakiusatud LGBT koolinoor
8 months ago

Mina söön ainult vikerkaarevärvilisest karbist. Miks mind ei kohelda võrdselt ning puuduvad vikerkaarevärvidega karbid!?

Vahur
Vahur
8 months ago

𝐊𝐚𝐬 𝐬𝐨𝐨𝐣𝐚 𝐩𝐥𝐚𝐬𝐭𝐦𝐚𝐬𝐬𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐡𝐣𝐮𝐥𝐢𝐤 𝐬üü𝐚? 𝐋𝐢𝐬𝐚𝐤𝐬 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐣𝐚 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢. 𝐀𝐠𝐚 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐥𝐞 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐡𝐞𝐚, 𝐬𝐞𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐯𝐚.

Katarina Papp
Katarina Papp
8 months ago
Vasta  Vahur

Jah ühekordsed vahtplastist karbid on see tõttu lausa ELis keelatud. Ohtlikud ained imbuvad kergesti toidu sisse, eriti kui on tegu sooja, happelise, rasvase toiduga. RIngkarbid koosnevad 70%BPT plastist, 30% klaaskiust ning on toiduga kokkupuutel täiesti ohutud. Neid võib kasutada mikrolaineahjus ja kuni 120 kraadiga tavalises ahjus. Migratsioonitestid on tehtud Šveitsi laborites ja tulemused on ülekontrollinud siinne toiduamet. Testide tulemused on leitavad ka meie kodulehel. https://ringkarp.ee/kkk/.
Karpe testitakse regulaarselt ka pärast seda, kui neid on sadu kordi kasutatud – ohtlikke aineid toidu sisse ei migreeru.

Vahur
Vahur
8 months ago

Mina tulin ka selleks siia kommentaariumisse, et jääda. Need lollid ja kadedad võivad mind kiruda ning sõimata niipalju kui tahes, mina jään igaveseks siia. PROOSIT!

Vahurile
Vahurile
7 months ago
Vasta  Vahur

Aga näed, ei jäänud sa midagi. Aamen!

Jukkum
Jukkum
7 months ago

Ma pole veel sattunud kasutama seda karpi. Aga minu üks küsimus on, et kes vastutab selle puhtuse eest? Ostan,viin toidu koju, loputan ehk veega üle… ja tagasi?

Katarina
Katarina
7 months ago
Vasta  Jukkum

Karbi puhtuse eest vastutab toidukoht ehk kui usaldad, et restorani taldrik on puhas, siis on puhas ka karp:) Toidukoht paneb sulle toidu alati enda nõuepesumasinast tulnud karpi.

Erku
Erku
7 months ago

Idee on ju hea, aga plastkarp. See võiks olla roostevaba terasest. Kestab kaua, saab puhtaks, esteetiliselt ilus.