24 C
Kuressaare
Laupäev, 13. august 2022

Raido Liitmäest sai taas Muhu vallavanem

Muhu valla volikogu valis järgmiseks neljaks aastaks vallavanemaks tagasi senise vallajuhi Raido Liitmäe.

Liitmäe poolt andsid hääle kõik 15 volikogu liiget. Vallavanema töötasuks määras volikogu 3000 eurot kuus.

Raido Liitmäe ütles Meie Maale, et töö on tuttav, kuid iga periood toob ka midagi uut kaasa. “Elu Muhus on hoogsalt arenenud ja vallavalitsus peab sellele arengule hoogu juurde andma, olgu see kiire interneti taristu välja arendamine või valla elanikonna kasvust tingitud vajaduste,” rääkis Liitmäe.

Et vallavanema ja volikogu liikme ametikoht on ühildamatu, pääseb Liitmäe asemel volikogusse Isamaa nimekirjas kandideerinud Marko Oidekivi.

Volikogu kinnitas ka vallavalitsuse struktuuri ja liikmete arvu. Muhu vallavalitsus hakkab koosnema vallavanemast kui asutuse juhist ja kolmest liikmest. Lisaks vallavanemale kinnitati valitsuse liikmeteks Annika Auväärt, Kalev Kütt ja Pille Tamm.

Volikogu otsustas moodustada neli alalist komisjoni ning valis nende esimehed ja aseesimehed. Arengu- ja rahanduskomisjoni hakkab juhtima Annely Holm, aseesimeheks valiti Tarmo Jõeleht. Hariduskomisjoni esimeheks valiti Marian Salum ja aseesimeheks Marve Järv. Sotsiaalkomisjoni esimeheks valiti Mari Luup ja aseesimeheks Ivi Tammeaid, kultuurikomisjoni esimeheks sai Meelis Mereäär ja aseesimeheks Aarne Jõgi.

Muhu vallavolikogu otsustas moodustada liikmelise revisjonikomisjoni. Salajase hääletuse tulemusena valiti revisjonikomisjoni esimeheks Tarmo Jõeleht, aseesimeheks Madis Rehepapp ja liikmeks Annely Holm.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised