24 C
Kuressaare
Laupäev, 13. august 2022

Ilmus Ivo Linna uus duettide album

Möödunud reedel, 26. novembril tuli müügile armastatud laulja Ivo Linna (pildil)uus album “Taevatähtedest tee”. Tegu on duettide plaadiga, millelt leiab kokku 15 laulu. Ivo duetipartnerid on Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna, Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Ott Lepland, Riho Sibul, Lenna, Kerli Kivilaan, Birgit Varjun, Antti Kammiste ja Rainer Michelson. Plaadi on produtseerinud ja salvestanud ansambel Supernova.

Lugude autorid on enamasti duetipartnerid ise, kuid kaks laulu on kirjutanud albumile ka vanameister Iff ise! Sellelt albumilt on juba ilmunud kolm singlit: „Loomulik Sarm“ (2019) koos Karl-Erik Taukariga, „Ma Olen Siin“ (2020) koos poeg Robert Linnaga ja „Täna Ainult Päikest Näen“ (2021) koos Kerli Kivilaanega. Novembri lõpus (2021) ilmus järjekordne singel „Taevatähtedest Tee“ koos Lennaga, mis on ühtlasi albumi nimilugu.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 29-31. märtsini Tartus, Pärnus ja Tallinnas, erikülalised Hendrik Sal-Saller ja Jalmar Vabarna.

4 KOMMENTAARID

guest
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kadrioru ööbik
Kadrioru ööbik
8 months ago

Duetid president Kaljulaidi ja Kaja Kallasega on rahva poolt armastatud lauliku kapist väljatulemine.

Winny Face
Winny Face
8 months ago

Ei ole see Kadrioru ööbik sugugi rahva poolt nii armastatud nagu meedia püüab seda väita. Aknaraamide mees jäägu ikka oma liistude juurde.

Vaimuvaesed
Vaimuvaesed
8 months ago

Põhjakiht ei suuda oma erutust tagasi hoida ühegi artikli juures. Suudavad kõik ära rikkuda.

to Vaimuvaesed
to Vaimuvaesed
8 months ago

Miks sa siin jälle endast kirjutad? Me teame seda juba niigi, et sa põhjakihti kuulud.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised