-1.6 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Madis Kallas sai teist korda Saaremaa vallavanemaks

Saaremaa vallavolikogu valis tänasel istungil häälteenamusega vallavanemaks Madis Kallase, kes mullu mais võttis Saaremaal tekkinud koroonakriisi tõttu poliitilise vastutuse ja astus sellest ametist tagasi.

Volikogu liige Mihkel Undrest pakkus koalitsiooni poolelt vallavanema kandidaadiks Madis Kallase, kellele oponeeris Mart Maastiku pakutud Koit Kelder. Salajasel hääletusel sai Kallas vallavolinikelt 17 ja Kelder 13 häält. Kokku osales istungil 30 volinikku 31-st. Volikogu kinnitas abivallavanemateks Mikk Tuisu, Koit Voojärve, Liis Juuliku ja Maire Kääridi. Madis Kallase asemel pääses volikokku Marili Niits, Mikk Tuisu asemel Heiki Hanso ja Koit Voojärve asemel Andrus Raun.

Volikogu valis haridus ja noorsootöökomisjoni esimeheks Ly Kallase, kultuuri- ja spordikomisjoni esimeheks Boris Lehtjärve, Kuressaare linnakodaniku komisjon esimeheks Urve Tiiduse, piirkondliku arengukomisjoni esimeheks Kristiina Maripuu, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni esimeheks Mihkel Undresti, rahandus- ja majanduskomisjoni esimeheks Andrus Rauna, sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimeheks Kairit Lindmäe ning revisjonikomisjoni esimeheks Harry Raudvere.

 

20 KOMMENTAARID

guest
20 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
See...
See...
3 days ago

oli Tamkivist sümpaatne, et ta ei lasknud enda palka vallavanema tasemele tõsta. Ikka tubli mees.

Eesti NSV
Eesti NSV
9 hours ago
Vasta  See...

Reformierakond on üldse sümpaatne!

Väinamere madrus
Väinamere madrus
3 days ago

Päris huvitav oli jälgida volikogu istungit. See opositsiooni palagan oli ikka halenaljakas. Päris koomiline oli kuulata ka ühe madruse “asjalikke” sõnavõtte!

to Väinamere madrus
to Väinamere madrus
3 days ago

Kuule jõmmpea, sinu koht on seal kus on hästi pime ja haiseb ka.

Magis
Magis
2 days ago

Täpselt minu mõte.

Madis
Madis
2 days ago
Vasta  Magis

Tegelikult olen ma ikka Madis, mitte Magis. Kogemata läks niimoodi.

Lollus kuubis
Lollus kuubis
2 days ago

Uhkus selle liidu hukutab, ülbed ja endast liigheal arvamusel inimeste kukkumine on alati valus….Tuleb see tagasiastumine varsti taas päevakorrale selliste määruste vastuvõtmise järel.

Sa...
Sa...
2 days ago

oled väga naiivne: ei astu sealt enam keegi tagasi. Ning ega sellist võtet ei saagi korduvalt kasutada – see ei köida rohkem publikut. Nüüd peab Madis koorma välja vedama või ta hävib. Vallavalitsuse koosseis tal küll lootustandev ei ole…

5 B
5 B
2 days ago

Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!

doctor Andy Leew
doctor Andy Leew
2 days ago
Vasta  5 B

Mida harimatum ja väiksema IQ-ga inimene on, seda rahaahnem ja ülbem ta on.

...
...
2 days ago

ajukääbik

to ...
to ...
1 day ago
Vasta  ...

Me teame seda juba ammu, et sa ajukääbik oled. Aga miks sa pidevalt endast siin kirjutad?

lihtsalt natukene veel
lihtsalt natukene veel
2 days ago

pole ullu, Madis kaob vallavalitsusest kohe, kui riigikogu valimised möödas – ta ainuke arvestatav pretendent sinna ju. Elame selle natukese aja üle ja siis vaatame, keda pukki pannakse.

mikk
mikk
2 days ago

Seda õnnmetust küll vaja ei ole, et Madis Riigikogusse pääseb.

Vastupidi on ikka -
Vastupidi on ikka -
1 day ago
Vasta  mikk

seda õnne, et Madis Riigikogusse pääseb, ei ole meil kahjuks loota. See, et me sots Hannes Hansost niimoodi vabanesime, ei tähenda sama lükke võimalikkust teist korda!

Hhhh
Hhhh
1 day ago

Palju õnne! Edu selle ametikohal..nüüd võiks tegeleda päris probleemidega vallas ,mitte kulutada tuhandeid kui mitte sadu tuhandeid kesklinna iga aastasele remontimisele. Sinna raha leidub,mujale kuhu päriselt vaja siis võetakse mõtlemisaega. Unustaks korra selle kesklinna ja tegeleks päris probleemidega

libedus
libedus
1 day ago
Vasta  Hhhh

Looda sa! Hea kui oma taskute täitmisest miskit veel üle jääb, siis oleks hea kui libedad tänavad ja kõnniteed liivatatud saaksid.

Vana mees
Vana mees
1 day ago

Madis on vallavanem järgmiste riigikogu valimisteni, enne seda hakkab sotsiks. Vallavanemaks olemine vaid vahepealne aastane niisama olemine, siis annab valla jälle Tuisule üle.
Kes ei usu, siis saame näha.

Punny Winn
Punny Winn
1 day ago
Vasta  Vana mees

Need tegelased on juba justkui Putin ja Medvedjev kes pidevalt omavahel kohti vahetasid. Aga kuna need seltsimehed on vähemalt targed ja nutikad, siis siinsele komödjantide kohta seda küll öelda ei saa.

Aitäh, koroona!
Aitäh, koroona!
1 day ago

Mis pauku siis nüüd valijad ootavad, et vana võim siia tooks või organiseeriks?

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised