-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Saame “Helkuriga Sõbraks”

26. novembri õhtul kella 18 alates saab igaüks minna kõnnile, ise või oma perega. Leia omale sobivaim helkurpuu, kust vajadusel võtta endale helkur. Juhul kui sinul on kodus üleliigne helkur, võid selle viia helkurpuule ning sealt saab selle võtta see kes seda vajab.
Saare maakonnas, kõigis kolmes vallas on ehitud helkurpuud erinevates piirkondades, sealjuures Kuressaares viis. Leia omale sobiv puu allpool olevast nimekirjast.

Helkurkõnd korraldatakse koostöös Saaremaa Spordiliidu, Saaremaa Vallavalitsuse, Kuressaare Politseijaoskonna, Saaremaa Spordikooli. Üritus on lisatud ka „Liikudes tervemaks“ sarjale.

2021 aaastal on koostöö Saaremaa Gümnaasiumi 10. klassi noortega. Kes annavad oma panuse “Helkuriga Sõbraks” projekti; artiklite, videoklippide ja helkurite jagamisega Kuressaare linnas.

Leia omale sobiv helkurkõnni piirkond Kuressaares: kesklinna helkurpuu, Smuuli helkurpuu, bussijaama helkurpuu, Olerexi helkurpuu, Tuulte-Roosi helkurpuu, Kudjape – helkurpuu.
Piirkonnad kust leiad omale helkurpuu: Kaali, Kahtla, Kihelkonna, Laheküla, Lümanda, Naerusuu Lasteaed, Orissaare, Ristiku Lasteaed, Torgu, Tornimäe, Tuulte Roosi Lasteaed, Valjala.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised