-7.8 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Vald allkirjastas Hariduse kooli remondi lepingu

Saaremaa vallavalitsus alkirjastas 11. novembril Kuressaare Hariduse kooli renoveerimise töövõtulepingu aktsiaseltsiga Megaron-E, mis seni viibis kohtuvaidluse tõttu Tesman Ehitus OÜ-ga.

Kauaoodatud töödega loodetakse alustada lähiajal. Tööde tähtajaks on üks aasta alates lepingu allkirjastamisest. Koolihoone renoveerimistööde hind koos reservi ja käibemaksuga on kokku 7,28 miljonit eurot. Projekti „Hariduse 13 koolihoone ja õueala rekonstrueerimine ning sisustamine“ toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond 4,5 miljoni euroga.

Saaremaa vallavanema Mikk Tuisu sõnul on valla ja ehitaja ühiseks sooviks, et Hariduse kool saaks renoveeritud võimalikult kiiresti, kuid nii, et kvaliteet oleks esikohal.

Uuendatud koolihoones saab olema 648 õppekohta. Koos koolihoonega arendatakse välja ka väliruum.

4 KOMMENTAARID

guest
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
18 days ago

𝐉𝐚 𝐤𝐞𝐬 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐚𝐛, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐥𝐞𝐩𝐢𝐧𝐠 𝐥õ𝐩𝐮𝐤𝐬 𝐣𝐚𝐥𝐚𝐝 𝐚𝐥𝐥𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛? 𝐇ä𝐦𝐦𝐚𝐬𝐭𝐚𝐯 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐞𝐦𝐩𝐥𝐞𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐨𝐭𝐬𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭öö𝐭𝐚𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥. 𝐌𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐞𝐨𝐬 𝐬𝐮𝐫𝐧𝐮𝐝 𝐭𝐞𝐡𝐢𝐧𝐠𝐮𝐭𝐞 𝐣𝐚𝐨𝐤𝐬 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐤𝐚 𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐣𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮𝐧𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐭𝐬𝐤𝐨𝐧𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐦𝐚𝐣𝐣𝐚 𝐭𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐢, 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐛 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐨𝐬𝐚𝐬 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮𝐩𝐢𝐝𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞 𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐬𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞.

Mõisa köis
Mõisa köis
18 days ago

Minu loogika järgi oleks enne võinud ikka lepinguni jõuda kui lapsed Upa hooldekodusse kupatati . Terve suvi ja sügis, pool remonti peaks juba valmis olema tänaseks?

Turaida Roos
Turaida Roos
18 days ago

Juba see ülisuur vald iseenesest on ebaloogiline ja veelgi ebaõnnestunumad on selle valla juhid.

Häbilugu
Häbilugu
17 days ago

Lrepingu võisid nad ju allkirjastada, kas see leping ka vett peab, vot see on hoolis juba teine küsimus. Neid lepinguid on ennegi allkirjastatud, näiteks kasvõi Kuressaare keskväljaku renoveerimiseks/rekonstrueerimiseks. Mis sellest välja tuli, seda on peaaegu iga saarlane ja külalisedki oma silmaga näinud.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised