-5.6 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

JUHTKIRI – Panustame haridusse!

Haritud inimesed on Saaremaa valla tulevik. Teadmised ja oskused on need, mis on läbi aastasadade saarlased toimekad ja konkurentsivõimelised hoidnud. Juba meie vaarisad hindasid haridust kõrgelt ja oma laste koolitamisse panustati, sest selles nähti võimalust elus paremini läbi lüüa.

Tänapäeval on hea ja kaasaegne haridus ka eelduseks maailmas valitsevas tihedas konkurentsis paremate tulemuste saavutamiseks. Ja nagu sajandeid tagasi pingutavad meie koolid ka täna selle nimel, et saarlane oleks tark ja koolitatud ning läbi selle ka edukas.

Kuressaare ametikooli õpilase võit sõiduautotehnikute kutsevõistlusel on taas kinnitus sellest, et meie koolid ja haridusasutused on väga heal tasemel, õpetajad on oma ala parimad ja õpilased on oma erialal tegijad.

Ka uus vallavalitsus on järgmise nelja aasta tegemistes seadnud üheks prioriteediks hariduse, meie koolide õppimisvõimaluste parandamise ja kaasaegsete tingimuste loomise. Jääb vaid üle loota, et suurepärase hariduse saanud noored rakendavad edaspidi õpitu ka kodusaare arengusse.

15. november 2021

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised