-7 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Ametikool kuulutas välja aasta koostööpartnerid

Kuressaare ametikooli koostööpartnerid on ettevõtted ja asutused, kes suhtuvad toetavalt praktikantidesse ning on nõus ka ise panustama mantlipärijate kasvatamisesse.

Kuressaare Perekodu – praktikabaas, kuhu võetakse meie sotsiaali valdkonna õppijad praktikale ja leitakse alati praktika sooritamise võimalus. Kuressaare Perekodu on ettevõtte, kus praktikajuhendajad teevad oma tööd suure südamega.

Madli Mikli – väga hinnatud praktikajuhendaja ja õpetaja, kes põhitöö kõrvalt leiab aega tegeleda ka meie kooli sotsiaali valdkonna õppijatega ning tuua erialased teadmised ja oskused nendeni.

AS Luksusjaht – pikaaegne koostööpartner ja praktikabaas, kuhu alati oodatakse meie väikelaevaehituse eriala õpilasi ja kust õppijad saavad antud erialal suure praktilisetöö kogemuse.

Saaremaa Muuseum, Rita Valge – Saaremaa Muuseum on koht, kus toimub üsna suures osas meie giidi eriala õppetööst ning kuhu alati meie õppijaid oodatakse.

Saaremaa Coop OÜ, Krista Lätt – Krista Lätt on olnud juba pikka aega meie väga hea koostööpartner ja praktikajuhendaja kondiitri ning pagari erialade õpilastele. Ta on juhendaja, keda õppijad väga hindavad.

Avella Tordid OÜ – meie väga hea koostööpartner, kuhu oodatakse meie õppijaid nii õppetöö raames toimuvatele ettevõtte külastustele kui ka praktikale.

Viiv OÜ, Arni Ots – ametikoolist välja kasvanud koostöö. Arni on pikka aega meie õppijaid õpetanud ja oma ettevõtte loomise kaudu saanud meie disaini valdkonna õppijatele praktikajuhendajaks.

5 KOMMENTAARID

guest
5 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
ihihii ahahaaaa
ihihii ahahaaaa
19 days ago

Kas parempoolsel tüübil on midad viga, et ta ainult naerab?

Aurelia Aevastaja
Aurelia Aevastaja
19 days ago

Järsku kannatab ta naerutõve all või on liialt naerugaasi nuusutanud.

katjuusha
katjuusha
19 days ago

Pigem on ülalkorrusel mõni sõmeraline külas

5 B
5 B
18 days ago

Kas kadedus ajab mõne tööpõlguri lõhki?

tegelikult
tegelikult
15 days ago
Vasta  5 B

ah et sina oledki see 5b siis või? nüüd on teada.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised