-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Saaremaa uus volikogu koguneb 5. novembril

Saaremaa uue koosseisuga vallavolikogu koguneb oma esimesele istungile 5. novembril.
Istungite ajakava järgi pidanuks esimene istung olema täna.

12 KOMMENTAARID

guest
12 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
kodanik
kodanik
29 days ago

Mida siis meie uus, mis uus, ikka see endine koalitsioon ka vallaelanikele lubab, midagi pole kuulda. Millal Kuressaare mereäärse kena promenaadi saab, kuidas arendatakse Kuressaares linna teisi piirkondi., või pannakse rõhk ainult kesklinna. Kas turg pannakse tööle, kas ainus linna suurüritus, Merepäevad saab olema tasuta ja panustatakse sinna rohkem uut ja huvitavat, mis suurüritusele kohane. Ehk on teisigi arupärijaid, et mitte lasta neil neli aastat tiksuda hea palga peal.

murelik
murelik
29 days ago
Vasta  kodanik

Mida lisaks eelkommenteerija poolt väljatoodule veel lisada, et mida oodata uuelt (vanalt) vallavalitsuselt ja mingil määral uuenenud volikogult. Eks ikka eelkõige seda, et nii vallavalitsus kui ka volikogu ei unustaks seda, et neemad on ametis rahvateenritena, mitte vastupidi. Vallavalitsus peab seisma iga küla, alevi ja linna elaniku eest, sell-e eest, et nende inimeste koduõuede vahetusse lähedusse ei ehitataks tootmishooneid ega muid tööstusrajatisi. Iga inimese kodu on püha ning seda ei tohi reostada mingi tööstust rajada sooviva tegelase huve silmas pidades. Vallavalitsus peab eelkõige austama iga vallakodanikku ning tegema kõik selleks, et ei rikutaks vallakodanike õigust nende koduduümbruse puhtuse säilitamisel.

hullu koht on raviasutuses
hullu koht on raviasutuses
29 days ago
Vasta  murelik

Tumekirja LibaVahur on siingi oma näpuosavust miinuste kribimisel demonstreerinud.

Unista edasi
Unista edasi
29 days ago
Vasta  kodanik

Vallaelanikele lubamise aeg oli juba ära, nüüd ei pea nad 3,5 aastat enam midagi lubama. Nüüd hakkavad lugupeetud väljavalitud iseendile ja oma satelliitidele midagi lubama.

Vahur
Vahur
29 days ago
Vasta  kodanik

𝐊𝐨𝐝𝐚𝐧𝐢𝐤, 𝐦𝐮𝐥 𝐤ä𝐢𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐣𝐮𝐝𝐢𝐧𝐚𝐝 𝐥ä𝐛𝐢 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐞𝐧, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐚𝐦𝐚 ä𝐩𝐚𝐫𝐝𝐮𝐧𝐮𝐝 𝐤𝐨𝐚𝐥𝐢𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐡𝐚𝐤𝐤𝐚𝐦𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 “𝐚𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚𝐦𝐚”. 𝐌𝐢𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐛? 𝐕𝐞𝐞𝐥 𝐞𝐧𝐚𝐦 𝐚𝐬𝐣𝐮 𝐩𝐞𝐤𝐤𝐢 𝐤𝐞𝐞𝐫𝐚𝐦𝐚?

𝐕ä𝐡𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐞𝐭 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐝𝐞 𝐢𝐠𝐚𝐥𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐞 𝐨𝐦𝐚 𝐤üü𝐧𝐞𝐯𝐢𝐡𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥𝐞 𝐚𝐣𝐚𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐣𝐚 𝐨𝐧, 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐚𝐝 𝐬𝐚 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢, 𝐞𝐭 𝐧𝐚𝐝 𝐯õ𝐢𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐡𝐚𝐤𝐚𝐭𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐤𝐚 𝐦𝐚𝐚𝐤𝐨𝐧𝐝𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚? 𝐌𝐢𝐧𝐮𝐥𝐞 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞𝐤𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐥𝐚𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐞 𝐦õ𝐭𝐞 𝐤𝐢𝐧𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐞𝐢 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐝𝐢.

𝐓õ𝐞𝐩𝐨𝐨𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐞𝐞𝐬𝐤ä𝐭𝐭 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐧𝐚 𝐣𝐚𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐝𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚. 𝐇𝐚𝐤𝐤𝐚𝐦𝐞 𝐤𝐚𝐬𝐯õ𝐢 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚𝐬𝐭 𝐩𝐢𝐡𝐭𝐚, 𝐞𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐠𝐮𝐧𝐞𝐯𝐚𝐝 𝐤𝐢𝐯𝐢𝐝 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦, 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦 𝐨𝐧 𝐤𝐚 ü𝐥𝐝𝐢𝐧𝐞 𝐥𝐢𝐢𝐤𝐥𝐮𝐬𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐝𝐮𝐬 𝐬𝐞𝐚𝐥. 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐩𝐞𝐡𝐦𝐞𝐥𝐭 ö𝐞𝐥𝐝𝐞𝐬 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐨𝐟𝐧𝐞. 𝐓𝐮𝐫𝐮 𝐭öö𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐧𝐞𝐤𝐮𝐠𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐮𝐝 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐢𝐤𝐤𝐞 𝐩𝐮𝐭𝐤𝐚𝐬𝐢𝐝𝐤𝐢 𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝𝐚, 𝐫ää𝐠𝐢𝐦𝐞 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐤𝐨𝐠𝐮 𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 ü𝐦𝐛𝐞𝐫 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐤𝐚𝐬𝐮𝐭𝐮𝐝 𝐭üü𝐛𝐢𝐝 𝐭𝐚𝐚𝐬 𝐩𝐮𝐤𝐤𝐢 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐢, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐦, 𝐞𝐭 𝐢𝐬𝐭𝐮𝐠𝐮 𝐧𝐞𝐥𝐢 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐭 𝐣𝐚 ä𝐫𝐠𝐮 𝐭𝐞𝐡𝐤𝐮 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐬𝐞𝐝 𝐩õ𝐥𝐯𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐝 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐞𝐢 𝐣õ𝐮𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐣𝐚𝐦𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐥õ𝐩𝐮𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚, 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐚𝐨𝐛 ä𝐫𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐦𝐞𝐦𝐦𝐞𝐦𝐞𝐞𝐥𝐧𝐞 𝐢𝐥𝐮𝐬𝐚𝐭𝐞 𝐧ä𝐠𝐮𝐝𝐞 𝐣ä𝐫𝐠𝐢 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐦𝐢𝐧𝐞.

Eesti NSV
Eesti NSV
29 days ago

Esimese asjana hakatakse omaenese praaki remontima- keskväljaku kivid lagunevad nagu sulalumi. Aga saarlased valisid ikka sellesama käpardite jõugu tagasi….

vanamees
vanamees
29 days ago

millal see mees jälle jooksu pistab, nagu linnpeakohalt oma mustade tegude eest ???

Vahur
Vahur
29 days ago
Vasta  vanamees

𝐊ü𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬, 𝐤𝐮𝐬 𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐦𝐞𝐡𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐚𝐣𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐞𝐥𝐭 𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐊𝐔𝐔𝐒𝐊Ü𝐌𝐌𝐄𝐍𝐃 𝐕𝐈𝐈𝐒 𝐬𝐞𝐝𝐞𝐥𝐢𝐥𝐞 𝐦ä𝐫𝐤𝐢𝐬𝐢𝐝.

valija
valija
29 days ago

Turismikaardid, halenaljakas, millise peenrahaga meie uus-vana koalitsioon esimese asjana välja tuli! No kas sealt midagi enamat välja ei anna pigistada, midagi Saarlastele.

Annab annab
Annab annab
28 days ago
Vasta  valija

Teiseks saad Sõrve miljonipeldikule mingi juurdeehitise.

Palju õnne teile õnnetutele.
Palju õnne teile õnnetutele.
29 days ago

Tundub, et vaimne põhjakiht ja muu lumpenprole ei suuda oma kaotusekibedusega kohe kuidagi leppida! Aga tore on, et vähemalt saate siin kommides oma haisvat auru välja lasta.

asotsiaalsele õnnetule
asotsiaalsele õnnetule
29 days ago

Oma asotsiaalse staatuse avasid just ise oma kommentaariga.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised