-1.5 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Politsei on algatanud piirangute eirajatele haldusmenetlusi

Politsei pöörab senisest enam tähelepanu COVID tõendite kontrollile ettevõtetes. Viimase kahe nädala jooksul Saaremaal tehtud ettevõtete kontrollid on näidanud, et enamik ettevõtteid järgivad eeskujulikult piiranguid ja kontrollivad oma ettevõttes klientide COVID tõendeid korrektselt.

„Kahjuks oleme tuvastanud ka ettevõtteid, kus tõendeid ei kontrollita ning antud ettevõtete suhtes on alustatud haldusmenetlust,“ vahendas Kuressaare politseijaoskond. „Oleme neile ettevõtetele andnud aja puudujääkide kõrvaldamiseks ja kindlasti teeme järelkontrolli. Positiivne on, et üks ettevõte oli järelkontrolli ajaks teinud korrektuurid ning kontrollis tõendeid õigesti.“

Menetluse käigus saab politsei ettevõttele määrata rahatrahvi või sunniraha. Kontrollkäikude eesmärk ei ole karistamine, vaid ikka mõjutamine. Paraku on nii, et piiranguid eiravate ettevõtete käitumine nullib ära eeskujulike ettevõtete tegevuse, kes praegu tõesti pingutavad.

„Jätkame piirangute kontrolle ka edaspidi ja eelkõige on meie fookuses ettevõtted, mille kohta oleme saanud info, et tõendeid ei kontrollitud,“ rõhutati teates.

2 KOMMENTAARID

guest
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

𝐈𝐥𝐦𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐤𝐚𝐫𝐝𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐣𝐚𝐝 𝐕𝐚𝐫𝐫𝐨𝐭, 𝐤𝐞𝐬 𝐭𝐚𝐡𝐚𝐛 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐢𝐥𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐬𝐬𝐢𝐭𝐚 𝐬üü𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐤𝐮𝐤𝐮𝐛 𝐩𝐢𝐥𝐝𝐢𝐬𝐭𝐚𝐦𝐚. 𝐋õ𝐩𝐩𝐭𝐮𝐥𝐞𝐦𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐦𝐮𝐢𝐝𝐮𝐠𝐢 𝐬𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚𝐩𝐚𝐬𝐬𝐢 𝐤ü𝐬𝐢𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐬üü𝐝𝐢 𝐭𝐨𝐢𝐝𝐮𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐢𝐬𝐞, 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐦ää𝐫𝐮𝐬𝐞𝐝, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐭𝐨𝐢𝐝𝐮𝐤𝐨𝐡𝐭 𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐬𝐮𝐬𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭 𝐣ä𝐫𝐠𝐢𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐛.

Korona kepp
Korona kepp
1 month ago
Vasta  Vahur

nätaki

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised