-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

JUHTKIRI – Kaua võib, otsustage lõpuks ära!

Saarlaste ja muhulaste aastaid kestnud solgutamine mandriga püsiühenduse teemal on juba kurb-naljakas teema, millele kohalikud enam üldjuhul ei viitsi reageeridagi. Kuigi on neid, kes pooldavad püsiühenduse loomist ja neid, kes eelistavad parvlaeva ühendusega jätkamist ollakse siiski ühel meelel, kui jutuks tulevad järjekordsed selle teemalised uuringud.

Pole vist maailma peal inimest, kes oskaks täpselt öelda, kui kaua on silla ehitamise võimalikkust uuritud, kui palju on aastate jooksul tehtud erinevaid uuringuid, mida on täpselt uuritud ja rääkimata sellest, kui palju see kõik on maksma läinud. Ilmselt sellele kõigele kulunud raha eest sõidaksime juba uhkelt üle silla või läbi tunneli.

Seepärast on õõnes ka Majandusministeeriumi sõnum – mandri ja Muhu saare vahelise püsiühenduse planeeringuprotsess edeneb plaanipäraselt ning uuringud sobivaima trassialternatiivi väljaselgitamiseks algatatakse juba järgmise aasta alguses. Nii saab vaid küsida – kaua võib?

25. oktoober 2021

3 KOMMENTAARID

guest
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

𝐕𝐚𝐡𝐞𝐭 𝐩𝐨𝐥𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐝𝐚𝐛 𝐯õ𝐢 𝐤𝐞𝐬 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞. 𝐊ü𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐑𝐄𝐀𝐀𝐋𝐍𝐄. 𝐉𝐚 𝐫𝐞𝐚𝐚𝐥𝐬𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐝𝐚 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐚𝐚 𝐤𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐦𝐚, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐧õ𝐮𝐚𝐛 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐞𝐭𝐮𝐬 𝐤𝐨𝐠𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐭𝐬𝐞 𝐣𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐭𝐬𝐞 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐄𝐞𝐬𝐭𝐢𝐬 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥𝐭 𝐯õ𝐭𝐭𝐚. 𝐔𝐧𝐮𝐬𝐭𝐚𝐠𝐞 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐝 ä𝐫𝐚. 𝐊𝐞𝐬𝐤𝐞𝐧𝐝𝐮𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐞𝐦 𝐍𝐀𝐒𝐀 𝐤𝐨𝐬𝐦𝐨𝐬𝐞𝐤𝐞𝐬𝐤𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐒õ𝐫𝐯𝐞 𝐬ää𝐫𝐞 𝐭𝐢𝐩𝐮𝐬 𝐣𝐚 𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐦𝐚𝐚-𝐚𝐥𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐦𝐞𝐭𝐫𝐨𝐨𝐥𝐞. 𝐍𝐞𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐡𝐮𝐯𝐢𝐭𝐚𝐯𝐚𝐦𝐚𝐝 𝐩𝐥𝐚𝐚𝐧𝐢𝐝.

Poksi Kinnas
Poksi Kinnas
1 month ago
Vasta  Vahur

Nokaut

Dino Saurus
Dino Saurus
1 month ago
Vasta  Vahur

Sild tuleb, pappi on

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised