FC Kuressaare oli terve sügise püsinud kaotuseta. Neljast septembris ja oktoobris mängitud kohtumisest oli Kuressaarel kirjas kolm võitu ja üks viik.

Aga eile pidi FC Kuressaare Eesti meeste jalgpalli meistriliiga 27. voorus kodus mängides Tallinna JK Legion 2:0 paremust tunnistama. Legion läks kohtumist avapoolaja 42. minutil juhtima, kui värava lõi Nikita Ivanov. 57. minutil suurendas Legioni eduseisu Kirill Nesterov.
„See oli võrdsete meeskondade mäng. Esimesel poolajal olime paremad ja väärinuks ehk eduseisu, kuid teisel poolajal oli pilt vastupidine,“ ütles saarlaste paremäär Karl Mööl peale mängu Meie Maale.

Kuressaare hoiab 27 punktiga seitsmendat kohta. Kuuendal kohal olev Narva Trans on Kuressaarest kahe punkti kaugusel, ent Kuressaare on ühe kohtumise vähem mänginud.