9.3 C
Kuressaare
Esmaspäev, 25. oktoober 2021

Praamid vedasid septembris rekordarvu sõidukeid

TS Laevad OÜ teenindas 2021 aasta septembris Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla Heltermaa liinil kokku 176 266 reisijat ja viis üle rekordilised 96 190 sõidukit. Võrreldes 2020. aasta septembriga suurenes reisijate arv 7% ja sõidukite arv 9%.

4 KOMMENTAARID

guest
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
lugeja
lugeja
10 days ago

Kas praeguses keskikute lubadustes on ka tasuta praamipilet, mida juba saarlastele üle nelja aasta tagasi lubati? See on vähemtähtsam kui näiteks maakonnabuss? Aga milline on oktoobri või jaanuari keskmine % reisi kohta? Näha on et vaja leheveerge täita, järgmiseks võiks Teie Maa kirjutada mitu inimest sõitis 1921. aastal. Ei jõua kohale, et 2020. aastat ei saa varasemaga ega hilisemaga võrrelda. Kahe liini peale kokku vähevõitu ja silla puhul oleks selge raharaiskamine. Praamide kohta kuulsime, aga huvitav et pole ammu kirjutatud milline on suurema lennuki keskmine täituvus sügisperioodil (suvel 30 kanti). Samas võiks teha vahet statistikas saarlasel ja mandrituristil, sest esimene ei käi tavaliselt lõbu eesmärgil, suur hulk ongi nendest lärmajatest.

Vahur
Vahur
10 days ago
Vasta  lugeja

𝐒𝐞𝐞 𝐤𝐞𝐬𝐢𝐤𝐮 𝐥𝐮𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐩𝐮𝐡𝐭𝐚𝐥𝐭 𝐄𝐧𝐧 𝐄𝐞𝐬𝐦𝐚𝐚 𝐦𝐨𝐤𝐚𝐥𝐚𝐚𝐭. 𝐎𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐚𝐦𝐦𝐮 𝐚𝐞𝐠 𝐬𝐞𝐥 𝐯𝐚𝐧𝐮𝐫𝐢𝐥 𝐦𝐮𝐧𝐚𝐝, 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐬 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞𝐬𝐭 𝐣ä𝐫𝐠𝐢 𝐣ää𝐧𝐮𝐝 𝐨𝐧, 𝐩𝐢𝐡𝐤𝐮 𝐯õ𝐭𝐭𝐚 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐚 𝐚𝐫𝐮 𝐚𝐧𝐝𝐦𝐚 𝐯𝐞𝐝𝐚𝐝𝐚. 𝐌𝐚𝐤𝐬𝐤𝐮 𝐤𝐚𝐬𝐯õ𝐢 𝐨𝐦𝐚 𝐬𝐢𝐬𝐬𝐞𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤𝐮 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐭 𝐩𝐫𝐚𝐚𝐦𝐢𝐬𝐚𝐛𝐚𝐬 𝐨𝐥𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐩𝐢𝐥𝐞𝐭𝐢𝐝 𝐤𝐢𝐧𝐧𝐢 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐠𝐚 𝐧õ𝐧𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐯𝐚𝐡𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐣𝐚𝐤𝐬𝐚𝐛.

𝐌𝐢𝐬 𝐩𝐮𝐮𝐝𝐮𝐭𝐚𝐛 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐩𝐫𝐨𝐭𝐬𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐞𝐞𝐥𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚𝐚𝐣𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐯õ𝐫𝐝𝐥𝐞𝐦𝐢𝐬𝐭, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐢𝐥𝐦𝐬𝐞𝐥𝐠𝐞, 𝐞𝐭 𝐤𝐚 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐚𝐣𝐚𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐧𝐢𝐤 (𝐤𝐞𝐬 𝐤𝐚𝐬𝐮𝐭𝐚𝐛 𝐩𝐚𝐬𝐬𝐢𝐬 𝐦𝐮𝐢𝐝𝐮 𝐧𝐢𝐦𝐞 𝐌𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐦𝐞 ü𝐥𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐝𝐞𝐬 𝐧ä𝐞𝐦𝐞) 𝐨𝐧 𝐤𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚𝐮𝐭𝐨𝐨𝐩𝐢𝐚𝐠𝐚 𝐧𝐢𝐢 𝐤𝐚𝐚𝐬𝐚 𝐡𝐚𝐚𝐫𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞𝐩ä𝐫𝐚𝐬𝐭 𝐥𝐞𝐢𝐚𝐛𝐤𝐢 𝐯𝐚𝐫𝐢𝐚𝐧𝐭𝐞 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐮𝐮𝐝𝐢𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐚𝐥𝐥𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚𝐬𝐢, 𝐞𝐭 𝐣ää𝐤𝐬 𝐦𝐮𝐥𝐣𝐞 𝐤ü𝐥𝐚𝐤𝐨𝐥𝐤𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐫𝐚𝐣𝐚𝐭𝐚𝐯𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐥𝐚 𝐯𝐚𝐣𝐚𝐝𝐮𝐬𝐞𝐬𝐭. 𝐌𝐮𝐮𝐝 𝐞𝐢 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢.

Üllatus
Üllatus
10 days ago
Vasta  Vahur

Kas teise eesti tegelased käivad mandril ka, väää?

khm
khm
9 days ago
Vasta  Üllatus

järgmine ajutu rekkavend, kellel silla mõte kõvaks ajab?

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised