8.9 C
Kuressaare
Reede, 22. oktoober 2021

Pakendiettevõte on hädas konteinerite lagastajatega

Pakendite taaskasutusorganisatsioon Eesti Pakendiringlus on hädas Saaremaal pakendi-
konteineritega, mille otstarve on jäänud kohalikele segaseks ja kutsub üles mitte reostama avalikke pakendipunkte.

4 KOMMENTAARID

guest
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
kodanik
kodanik
9 days ago

Pakendikonteinerite risustamine käib juba aastaid, pigem juba oma kümme aastat kindlasti. Sellest on olnud teadlikud linnapead ja vallavanemad ning keskkonna spetsialistid, mingit märki paremuse poole ei ole. Sellest tulenevalt võiks pakendiorganisatsioon risustatud kohtadest oma konteinerid ära tuua ja viia sinna, kus olukord parem, olgu selleks kasvõi teine maakond. Kui kõik jääb vanaviisi, siis pole vaja pakendiorganisatsioonil mingi aja pärast uuesti hädaldada, et pakendikonteinerite sisu ei vasta ootustele.

Vahur
Vahur
8 days ago

𝐄𝐢 𝐤𝐮𝐭𝐬𝐮 ü𝐥𝐞𝐬 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮𝐭𝐮𝐬𝐭𝐮𝐧𝐝𝐞𝐭𝐮𝐭 𝐤ä𝐢𝐭𝐮𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐣ää𝐭𝐦𝐞𝐦𝐚𝐣𝐚𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞 𝐬𝐮𝐡𝐭𝐞𝐬 𝐚𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐤𝐚 𝐩𝐚𝐤𝐞𝐧𝐝𝐢𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐭𝐞𝐥 𝐤õ𝐯𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐩𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐬𝐬𝐞 𝐯𝐚𝐚𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐯𝐚𝐣𝐚. 𝐓𝐢𝐡𝐭𝐢 𝐨𝐧 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐞𝐢𝐧𝐞𝐫𝐢𝐝 ü𝐥𝐞 𝐭ä𝐢𝐝𝐞𝐭𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐣ää𝐛𝐤𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐤ü𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬, 𝐞𝐭 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐤𝐨𝐭𝐭𝐢𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬? 𝐓𝐚𝐠𝐚𝐬𝐢 𝐤𝐨𝐣𝐮 𝐯𝐢𝐢𝐦𝐚, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐞𝐢𝐧𝐞𝐫𝐢 𝐤õ𝐫𝐯𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐣𝐮 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐞𝐢 𝐭𝐨𝐡𝐢?

𝐋𝐢𝐬𝐚𝐤𝐬 𝐯õ𝐢𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐥𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐬𝐨𝐫𝐭𝐞𝐞𝐫𝐢𝐦𝐢𝐬𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦 𝐤𝐚 𝐯𝐞𝐢𝐝𝐢𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐠𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦 𝐣𝐚 𝐚𝐬𝐣𝐚𝐥𝐢𝐤𝐮𝐦. 𝐍ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬 𝐞𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐞𝐫𝐚𝐥𝐝𝐢 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐩𝐚𝐛𝐞𝐫𝐢𝐭 𝐣𝐚 𝐩𝐚𝐛𝐞𝐫𝐩𝐚𝐤𝐞𝐧𝐝𝐢𝐭, 𝐦𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐚𝐛𝐬𝐮𝐫𝐝𝐧𝐞. 𝐓𝐞𝐢𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐯õ𝐢𝐛 𝐩𝐚𝐛𝐞𝐫𝐩𝐚𝐤𝐞𝐧𝐝𝐢 𝐤𝐚 𝐩𝐚𝐩𝐢𝐤𝐨𝐧𝐭𝐞𝐢𝐧𝐞𝐫𝐢(𝐬𝐢𝐧𝐢𝐬𝐞) 𝐚𝐬𝐞𝐦𝐞𝐥 𝐩𝐚𝐤𝐞𝐧𝐝𝐢𝐤𝐨𝐧𝐭𝐞𝐢𝐧𝐞𝐫𝐢𝐬𝐬𝐞(𝐤𝐨𝐥𝐥𝐚𝐬𝐞𝐬𝐬𝐞) 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚. 𝐕ä𝐠𝐚 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐬𝐞𝐠𝐚𝐝𝐮𝐬𝐢 𝐣𝐚 𝐬ü𝐯𝐞𝐧𝐞𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐬𝐬𝐞 𝐚𝐬𝐣𝐚, 𝐦𝐢𝐬 𝐚𝐛𝐬𝐨𝐥𝐮𝐮𝐭𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐞𝐢 𝐤ö𝐢𝐝𝐚.

Jukkum
Jukkum
8 days ago

Segadus on juba sellest, kui Saaremaal tegutseb mitu pakendi organisatsiooni , igal oma moodi konteinerid ja igal oma kirjad, mis sinna sisse sobib…
Kui ikka taara ja papp, vanapaber ühte, siis ongi kõik koos… ,vähemalt Ida-Saaremaal nii, varem oli kenasti ajakirjadele ja papile eraldi konteiner. Aga vahetuvad ju ka need organisatsioonid ühtelugu, lõpuks löödki käega kõigele, nagunii läheb lõpuks kõik ühte patta…

Tüüpiline
Tüüpiline
8 days ago

Ikka süüdi kõik teised aga mitte need pärdikud, kes lagastavad.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised