7.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Kesklinnas algasid garantiitööd

Eile algasid Kuressaare kesklinnas kuni 22. oktoobrini kestvad garantiitööd, mille raames on liiklus piiratud korraga ühel sõidusuunal. Tööde käigus parandatakse sillutiskivi sõidutee alas, sh jalakäijate- ja parkimisalas ning munakivirennis Lossi tänaval, samuti täidetakse Raekoja esiste graniitplaatide vuugid.

Tööd peatatakse ajutiselt alates reedest nädalavahetuseks, mil kesklinnas toimub Saaremaa ralli ava- ja lõputseremoonia. Tööd jätkuvad 11. oktoobril.

9 KOMMENTAARID

guest
9 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
13 days ago

𝐋𝐚𝐠𝐮𝐧𝐞𝐧𝐮𝐝 𝐤𝐢𝐯𝐢𝐤𝐥𝐢𝐛𝐮 𝐯õ𝐢𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮 𝐤𝐨𝐠𝐮𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐮𝐧𝐬𝐭𝐧𝐢𝐤𝐞𝐥𝐞 𝐚𝐧𝐝𝐚. 𝐍𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐯õ𝐢𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐡𝐚𝐤𝐚𝐭𝐚 𝐦𝐨𝐧𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐯𝐨𝐨𝐥𝐢𝐦𝐚 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐨𝐭𝐮𝐝 𝐬𝐮𝐮𝐫𝐤𝐮𝐣𝐮𝐝𝐞𝐥𝐞, 𝐤𝐞𝐬 𝐥𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥 õ𝐧𝐧𝐞𝐭𝐮𝐬𝐞𝐥 ü𝐥𝐝𝐬𝐞 𝐬ü𝐧𝐝𝐢𝐝𝐚. 𝐎𝐦𝐚 𝐑𝐮𝐬𝐡𝐦𝐨𝐫𝐞’𝐢 𝐦ä𝐠𝐢 𝐯õ𝐢𝐤𝐬 𝐨𝐥𝐥𝐚 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥 𝐥𝐨𝐬𝐬𝐢𝐯𝐚𝐥𝐥𝐢𝐝𝐞𝐥 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬. 𝐎𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐡𝐞𝐚 𝐤𝐚 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞𝐥 𝐦𝐞𝐞𝐧𝐮𝐭𝐚𝐝𝐚.

...
...
13 days ago
Vasta  Vahur

See va poetagune juba nii vara hommikul silmad lahti ajanud!

Tsirkus kuubis
Tsirkus kuubis
12 days ago
Vasta  Vahur

Mis lossivallidele! Kohe et kesklinnas võiks see kiviklibu hunnik vaadata olla! Näitlik õppetund tulevastele põlvedele!

5 B
5 B
12 days ago

Seda ikka tead, mis elukas see kuup on või kirjutasid selle tarkuse kusagilt maha!

Tsirkus kuubis
Tsirkus kuubis
12 days ago
Vasta  5 B

Keegi torkis sind peest või? Oh sa vaeseke…, nuta siis väheke..

nimi
nimi
13 days ago

Huvitav kuidas … pärisnimesid nimetamata kommentaator käib siin egot rahuldamas üritades ära panna, usudes tõesti et anonüümset nime pannes ära ei tunta. Kõnepruuk räägib enda eest.

Nimetage kuidas tahate, aga veel üks näide, et pole mõtet keskväljaku pärast nii uhkust tunda, ammu oli näha et need teed lagunevad. Kas piinlik ei hakka, mitmes “hooldus”töö see juba on veidi üle kaheaastases kesklinnas. Minge hääletage uuesti sotside poolt! Kui täiskasvanud tõuksijuhid ei oska sõita hoolikalt, siis see muutub väga ohtlikuks, sest need masinad mõeldud ideaalseteks teedeks.

mõne jaoks on mida halvem seda parem
mõne jaoks on mida halvem seda parem
13 days ago
Vasta  nimi

Sigade ette pärlite loopimine on täiesti mõttetu, hea seegi, et see teine eesti ei leia kusagilt rahuldust.

Riksu Liisa
Riksu Liisa
13 days ago

Ää sa kua lädise sii nõnna tiidsesti midad.

kodanik
kodanik
12 days ago

Kõige odavam maksumaksjale oleks see lagunev kivi üles võtta ja asendada asfaltiga, saaks sileda ja sõidetava tee mitmeteks aastateks. Ehk oleks see õppetunniks nii mõnelegi, et pole vaja trügida ametikohale, millest mõistus üle ei käi. Kui vaadata seda praegust linna kaunistavat või risustavat pildigaleriid, siis õppinud pole nad millestki, ikka need samad näod.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised