5 C
Kuressaare
Esmaspäev, 18. oktoober 2021

JUHTKIRI – Saarlased tippkonkurentsis, tunnustus kogukonnale

Meie esiratturite Mihkel Räime ja Karl Patrick Laugu liitumised vastavalt Hispaania ja Belgia klubiga on kogu Saaremaa spordile ülimalt positiivsed uudised. Esiteks võivad meie mehed nüüd minna järgmisele hooajale vastu enesekindlalt ja korraliku ettevalmistuse pealt.

Teiseks näitavad profilepingud tugevate Euroopa klubidega meie rattameeste kvaliteeti, mis on välja teenitud saarlasliku visaduse ja tugeva ennastsalgava tööga ning mitmeid tagasilööke trotsides.

Saaremaa esindatus maailma ühe tihedama sportliku konkurentsiga spordiala tipus ei ole oluline mitte ainult meestele endile vaid tähtis saavutus kogu meie kogukonnale. Mihkel Räim ja Karl Patrick Lauk on meie visiitkaardiks olulistel võidusõitudel ja traditsioonide jätkajaks.

Mõlemad mehed on Saaremaa jalgrattaspordi dünastia esindajad ja loodetavasti ka selle raske spordiala populaarsuse kasvatajad. Tippmehed on ju kindlasti eeskujuks ja innustuseks meie noortele. Ja loodetavasti külvavad nende tublid sõidud ka seemne Saaremaa velotuuri taassünniks.

4. oktoober 2021

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised