4 C
Kuressaare
Esmaspäev, 18. oktoober 2021

Paide vahet hakkab taas buss sõitma

Transpordiamet andis liiniloa ATG Bussiliinid OÜ-le Kuressaare-Paide bussiliini teenindamiseks.
Ettevõtte bussid alustavad Kuresaare-Pärnu-Paide marsruudil sõitmist alates 18. oktoobrist. Buss väljub iga päev Kuresaarest kell 7.10 ja Paidest kell 14.40.

Viimati sõitis buss Kuressaare-Paide liinil kaks aastat tagasi, toona teenindas liini Sarbuss Logistics OÜ. Ettevõte lõpetas bussiliinidel sõitmise 2020. aasta lõpus.

2 KOMMENTAARID

guest
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
nimi
nimi
20 days ago

Päris vähe on inimesi, kes soovivad nädala sees sügisel ja talvel otse Paideni sõita. Maanteeamet on ikka huvitav küll, Atko võib lõputult uusi tütarettevõtteid sarnase nimega luua ja võib osaleda jätkuvalt hangetel ja liinidel tuues liinile käest lastud maabusse, sest tegu nö uue firmaga, olgugi et bussid ja teenus sama. Nõudetransport ei ole lahendus kogu transpordile, sest ka seal esineb miinuseid.

Praegusel ajal võiks rally ajal rohkem jõude panustada, et avalikus kohas läbutsemist ja joomist oleks vähem. Ei taha, et uuesti peale üritust peavad saarlased tagajärgedega ise tegelema.

Pole vaja laskuda teiste otsustesse, aga nii kurb kui see ka ei oleks on võimalik küll Reinarti liiklusõnnetust liigitada mõrvaks, sest rikuti kõike mida võimalik ja möödasõitu sooritati üliohtlikul viisil väga suurel kiirusel. Mida tehti ennetamiseks? Sellele mehele oli varasemalt solvumine ja joobes sõitmine politsei eest normaalne, alati tuleb tagajärgedele mõelda selliseid otsuseid tehes. Nii see ei ole, et nagu filmideski peab see alati kavandatud olema.

Sofia
Sofia
19 days ago

Väga hea, et liin käima taas pannakse. Üks buss Pärnusse lisaks. Tõsi Pärnu Paide vahel sõidab nüüd samal ajal kaks bussi. Vb oleks mõistlik aegu nihutada?

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised