12.5 C
Kuressaare
Neljapäev, 21. oktoober 2021

JUHTKIRI – Õnnetus ei hüüa tulles

Oleme pidanud Saaremaa elukeskkonda ikka turvaliseks ja soovime, et see kestaks nii ka tulevikus. Oleme vallavalitsuse ja kogukondlikul tasandil panustanud sellesse, et iga saarlane võib olla kindel, et vajadusel ei jää ta abita.

Paraku on elu siin aegajalt teinud korrektuure, kärpekirves on armastanud ikka siit ja sealt hammustada ning rahapuudus on sundinud tegema soovimatuid valikuid, kahjuks ka meie kõigi turvalisuse arvelt.

Täna on löögi all Salme vabatahtlikud päästjad, kes on jäämas lageda taeva alla, nende abipalved ja pöördumised erinevate instantside poole pole lahendusi toonud ning valgust tunneli lõpus ei paista.

Küsimus ei ole vaid ühe seltskonna soovides ja toimetamistes. Kaalul on Sõrve kandi inimeste turvatunne, sest keegi meist ei tea, millal hätta võime sattuda. Ikka on nii, et mida kiirem abi, seda väiksemad kahjud.

Ühe tubli komando kadumine paneb aga löögi alla saarlaste vara ja saarlaste tervise. Äkki ikkagi leidub lahendus ja need, kes selles suunas peavad toimetama ka lõpuks jalad kõhu alt välja võtavad ning positiivse lõpplahenduse korraldavad.

27. september 2021

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised