8.9 C
Kuressaare
Reede, 22. oktoober 2021

Nublu agressiivne müük häiris eakaid saarlasi

Saarlased kurtsid, et uuendusliku suitsu- ja vingugaasianduri ning teenuse Nublu pakkujad käisid suvel perest peresse ja üritasid inimesi teenusega liituma saada.

2 KOMMENTAARID

guest
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

𝐌𝐢𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮 𝐦üü𝐠𝐢𝐠𝐚 𝐭üü𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬, 𝐤𝐮𝐢 ü𝐥𝐞𝐣ää𝐧𝐮𝐝, 𝐤𝐞𝐬 𝐬𝐮𝐯𝐞𝐥 𝐞𝐞𝐥𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐊𝐮𝐫𝐞𝐬𝐬𝐚𝐚𝐫𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐮𝐬𝐭𝐞 𝐭𝐚𝐠𝐚 𝐤ä𝐢𝐬𝐢𝐝? 𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧 𝐞𝐫𝐢𝐭𝐢 𝐭üü𝐭𝐮 𝐤𝐮𝐢 𝐦õ𝐧𝐢 𝐤𝐨𝐥𝐥𝐚𝐬𝐞 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐢𝐠𝐚 𝐦𝐚𝐦𝐦𝐢 𝐯õ𝐢 𝐭ä𝐝𝐢 𝐦𝐨𝐨𝐬𝐢𝐩𝐮𝐫𝐠𝐢𝐠𝐚 𝐮𝐤𝐬𝐞 𝐭𝐚𝐡𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐮𝐥𝐭 𝐨𝐦𝐚 𝐡ää𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐨𝐯𝐢𝐛. 𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐭üü𝐭𝐮. 𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧 𝐭𝐨𝐫𝐞, 𝐞𝐭 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐞𝐝 𝐬𝐮𝐯𝐢𝐭𝐢 𝐨𝐦𝐚𝐥𝐞 𝐭öö𝐨𝐭𝐬𝐚 𝐥𝐞𝐢𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐣𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐨𝐧 𝐤𝐚𝐫𝐢 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐦𝐮𝐭𝐭𝐞 𝐣𝐚 -𝐦𝐞𝐡𝐢, 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐚𝐬𝐢 𝐞𝐢 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐝𝐢, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐛 𝐤𝐨𝐥𝐢𝐝𝐚 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬 𝐬ää𝐫𝐞 𝐭𝐢𝐩𝐩𝐮, 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐞𝐢 𝐤𝐮𝐦𝐦𝐢𝐭𝐚 𝐭𝐞𝐢𝐝 𝐤𝐞𝐞𝐠𝐢.

Inimene
Inimene
28 days ago

Sama häiriv ja palju küsimusi tekitav on, et käisid ukse taga noored tudengid (seejuures ilma maskita!), tutvustavad end mingi lastefondi nimel tegutsevat, küsivad end tuppa, jutustavad pikalt-laialt, kui palju on abi vajavaid lapsi ja kui raske neil on, ja et välismaale ravile vaja jne…., ja siis sujuvalt, et teeme nüüd nende abistamiseks igakuise püsikorralduse, et mis see 5 või 20 eurot sinu palgast siis ikka maksta on, et teeme ära ja siis sul ka hea olla…

Kas teisi naabreid polegi kodus? Ah käivad tööl või, aaa, siis tulen õhtul uuesti…, ütlen et seal korteris on väga vana inimene -oi, siis pean kindlasti pensionäri juurde minema…!
Vat sellised tegelased! Loevad ette nimed, kes kui palju püsiannetuse tegid, mis summas.
Kas üldse on seaduslik, et keegi astub minu tuppa, panga blankett kaasas? Ja pole seejuures pangatöötaja?

Mina saatsin pikalt poisi, aga see pilk ja see solvumine, mis sealt tuli- sa ei mõista üldse, kui paha inimene sa oled, sa ei aita abi vajajaid! Ütlesin, et praegu vajab abi minu oma pere, oma lapsed, vähemalt kuni koolid läbi pole… ja et kui tahan kedagi aidata, siis aitan! Annetan ise ja otsustan ise, kellele annetuse teen! See on riigi töö, meil on haigekassa olemas!
Ühesõnaga, jälle keegi, kes sirutab käe minu rahakotti, !

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised