8.9 C
Kuressaare
Neljapäev, 21. oktoober 2021

JUHTKIRI – Topeltkaitse, aga ausalt

Kogu Eesti teab Nublut kui muusikut, kes toob täismaja jagu publikut igale kontserdile ja on popp. Samanimeline hübriidandur, mis suudab tuvastada nii suitsu- kui ka vingugaasi ehk pakub perele topeltkaitset, nii popp ei näi olevat.

Kui suitsuandur tuvastab ainult suitsu- ja vinguandur ainult vingugaasi, siis Nublu teeb mõlemat. Saare maakonnas on Nublu teenuse kasutajaid praeguseks üle tuhande, sest kogu lõppenud suve jooksul käisid tublid tudengid perest peresse koduomanikele moodsat seadet tutvustamas ning selgitamas, miks on mõistlik kahe seadme asemel paigaldada üks.

On ju uuest aastast lisaks sutisuandurile kohustuslik ka vingugaasiandur juhul, kui hoones on puuküttel ahi, kamin, pliit, katel vms. Kõik on õige ja hea. Sellegipoolest mõjus uuendusliku multianduri teenuse tutvustamine paljudele eakamatele saarlastele pealetükkivalt ning tekitas meelehärmi.

Nublu esindaja toonitas, et eesmärk ei olnud müük. Ehk tuleks siis selgitusstrateegia võtteid veidi kõpitseda, et potentsiaalsed klendid ära ei ehmuks ning selgitustööd agressiivse müügi pähe ei võtaks. Või nimetada asju õigete nimedega.

17. september 2021

13 KOMMENTAARID

guest
13 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮, 𝐤𝐮𝐢 𝐦𝐮𝐮𝐬𝐢𝐤? 𝐊𝐞𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧? 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮 𝐨𝐧 𝐉𝐚𝐚𝐧 𝐑𝐚𝐧𝐧𝐚𝐩𝐢 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐭𝐞𝐨𝐬𝐞𝐬 𝐤𝐨𝐞𝐫. 𝐒𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐦õ𝐧𝐢 𝐬õ𝐧𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐦𝐢𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐦𝐮𝐮𝐬𝐢𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐭𝐚𝐯 𝐯𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐬𝐞𝐥𝐥 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐚𝐩𝐞𝐫𝐝𝐚𝐬, 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐞 𝐭𝐞𝐦𝐚𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐨𝐫𝐢𝐠𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐭 𝐩ä𝐫𝐢𝐣𝐚𝐭.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Vahur

Nublu on ÕSi kohaselt jumbu, naga, nolk.

Kindlasti on Nublu ka rohkem muusik, kui rasvase kirja libaVahur on Vahur.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Vahur

𝐍𝐞𝐭𝐢𝐩𝐞𝐫𝐯𝐨, 𝐦𝐚 𝐫ää𝐤𝐢𝐬𝐢𝐧 𝐞𝐞𝐬𝐩𝐨𝐨𝐥, 𝐤𝐞𝐬 𝐭𝐞𝐠𝐢 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮 (𝐤𝐮𝐢 𝐧𝐢𝐦𝐞) 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐬𝐚𝐤𝐬. 𝐈𝐥𝐦𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐞 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐢𝐚𝐣𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐣𝐚 𝐨𝐧𝐥𝐚𝐢𝐧 𝐬𝐮𝐮𝐧𝐚𝐦𝐮𝐝𝐢𝐣𝐚𝐝 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐞 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐧𝐝𝐮𝐬𝐭𝐞𝐚𝐝𝐦𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐩𝐮𝐡𝐭𝐚 𝐧𝐮𝐥𝐥𝐢 𝐥öö𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐤𝐚 𝐓𝐞𝐢𝐞 𝐌𝐚𝐚 𝐣𝐮𝐡𝐭𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐮𝐭𝐚𝐣𝐚𝐥. 𝐀𝐬𝐭𝐮𝐬𝐢𝐧 𝐣ä𝐫𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐣ä𝐫𝐣𝐞𝐤𝐨𝐫𝐝𝐬𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐮𝐬𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞, 𝐬𝐨𝐥𝐯𝐚𝐭𝐞𝐬 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐚𝐫𝐭𝐢𝐬𝐭𝐢, 𝐞𝐭 𝐬𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐧üü𝐝 𝐭𝐚𝐚𝐬 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦𝐢 𝐫𝐢𝐬𝐮𝐬𝐭𝐚𝐦𝐚 𝐡𝐚𝐤𝐚𝐭𝐚? :)))

lugeja
lugeja
1 month ago
Vasta  Vahur

“kui rasvase kirja libaVahur on Vahur” Mis staatus see Vahuri nimi nüüd siis on, et see välja kuidagi teenida tuleb? 😀

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  lugeja

LibaVahur ju võttiski selle teema üles, et keda Nubluks nimetada tohib. Mis staatus see “Nublu” on, et see kuidagi väljateenida tuleb?

Vastan ise – Nublu on Eestis registreeritud kaubamärk ja seda nii suitsuandurina, kui ka artistina.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Vahur

𝐏𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐮𝐥𝐥𝐞 𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐧𝐞𝐭𝐢𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦𝐢𝐬 𝐩𝐞𝐫𝐯𝐞𝐫𝐝𝐢𝐭𝐬𝐞𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐤õ𝐯𝐚𝐤𝐞𝐭𝐭𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐚𝐧𝐭𝐮𝐝, 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐤𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐞𝐠𝐮 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐦𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐝𝐞 𝐭𝐮𝐥𝐧𝐮𝐝.

𝐌𝐢𝐬 𝐤𝐚𝐮𝐛𝐚𝐦ä𝐫𝐠𝐢𝐬𝐭 𝐬𝐚 𝐣𝐚𝐡𝐮𝐝? 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮 𝐦ää𝐫𝐚𝐬 𝐞𝐧𝐝𝐚𝐥𝐞 𝐢𝐬𝐞 𝐧𝐢𝐦𝐞, 𝐭ä𝐩𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐬𝐢𝐧𝐚 𝐯õ𝐢𝐝 𝐨𝐦𝐚𝐥𝐞 𝐦ää𝐫𝐚𝐭𝐚 𝐥𝐢𝐛𝐚”𝐕𝐚𝐡𝐮𝐫𝐢” 𝐚𝐬𝐞𝐦𝐞𝐥 𝐍𝐞𝐭𝐢𝐩𝐞𝐫𝐯𝐞𝐫𝐭 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐤𝐬, 𝐞𝐭 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬𝐢𝐝 𝐚𝐮𝐬 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐨𝐥𝐥𝐚. 𝐌𝐢𝐧𝐚 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐭ö𝐢𝐧 𝐧ä𝐢𝐭𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭, 𝐤𝐞𝐬 𝐯õ𝐭𝐭𝐢𝐬 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮, 𝐤𝐮𝐢 𝐧𝐢𝐦𝐞𝐭𝐮𝐬𝐞 𝐞𝐬𝐢𝐚𝐥𝐠𝐮 𝐤𝐚𝐬𝐮𝐭𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞. 𝐒𝐞𝐞𝐥ä𝐛𝐢 𝐨𝐧 𝐧𝐚𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐯ä𝐢𝐭𝐚, 𝐞𝐭 𝐍𝐮𝐛𝐥𝐮 𝐦õ𝐭𝐥𝐞𝐬 𝐯ä𝐥𝐣𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 “𝐫ä𝐩𝐩𝐚𝐫” 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐭𝐞𝐦𝐚 “”””𝐤𝐚𝐮𝐛𝐚𝐦ä𝐫𝐤””””. Ä𝐫𝐚 𝐚𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐚!

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Vahur

Ma vabandan oma kommentaari pärast, mul keeras seda kirjutades lihtsalt ära.

netipervole
netipervole
1 month ago
Vasta  Vahur

Pane nüüd müni labane luuletus kiiresti kokku et valu varjata.

Värviline Vahtraleht
Värviline Vahtraleht
1 month ago

LibaVahur koroonat põdes,
seda hulluarstki tõdes.
Koroona talle pähe lõi
ja tema mõistuse see sõi.

Nüüd uduumbe kommib tema,
see tegu pole üldse kena.
Neis kommides ei ole sisu,
neid lugeda ei ole isu.

Tori Täkk
Tori Täkk
1 month ago

Sinu nali on magedam kui mära kusi.

netipervole
netipervole
1 month ago
Vasta  Tori Täkk

Nuta nüüd püksid märjaks et jälle feilisid taun

anonüümne
anonüümne
1 month ago

LibaNublu on samanimeline “laulja”, andur Nublu nimetus tuligi just originaalsest teosest. Kogu Eesti teab? Vaevalt. Ei oska öelda, kuidas pealetükkivus eakatele väljendus, aga eks teenindamist ja reklaamimist tuleb õppida.

LibaReet
LibaReet
1 month ago

LibaVahur ongi LibaNublu.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised