8.8 C
Kuressaare
Neljapäev, 23. september 2021
spot_img

Osadel õpilastel jääb uues koolis lõuna söömata

Saaremaa gümnaasiumi osa õpilasi jääb kooli pakutavast lõunaeinest ilma, kuna lühikese söögipausi ajal tekivad pikad järjekorrad ja toitlustaja ei jõua kõiki õpilasi ära teenindada.

17 KOMMENTAARID

guest
17 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Hmm
Hmm
8 days ago

Tundub väga vinguva õpilasega tegu olevat. Mul ka laps ja tuttavate lapsed seal koolis ja nemad on uue kooliga väga rahul.

jehbvdhebjdkbdbvcsjndjnbwvgdjkxk
jehbvdhebjdkbdbvcsjndjnbwvgdjkxk
8 days ago

Aga kunagi Kuressaare Gümnaasiumis oli sama.. ma olin 5-8klassis peaaegu iga päev ilma toiduta,sest selleks hetkeks kui järg minuni jõudis olin 25 min järjekorras olnud ja lihtsalt astusin välja. Vahetund oli 30min. ja oli ka päevi kus kõik vahetunnid olid 15min. Suuremad õpilased lihtsalt trügisid ka pidevalt ette oma sõpside juurde. Tegelikult on see probleem küll,kui kõigil enam-vähem samal ajal söögivahetund. Kui juba suuremates klassides olin,siis väga ei huvitanudki see söömine koolis. Vahest sai ka hiljem söödud.

nojah
nojah
8 days ago

Tegelikult ei ole küsimus selles, kas jõuab lõunat süüa, vaid selles, kuidas seal korraldus käib. Tegemist on küll uue kooliga, kuid tuleb ära märkida, et söökla disainimisel ei ole palju vaeva nähtud ning polnud mõeldud ilmselgelt nii suurele massile – see ongi kõige suurem probleem.

Sipsik
Sipsik
7 days ago

Käisin ka kunagi KG’s ja mäletan, et kui söögivahetund algas siis lasid jalgadel nii kiiresti käia kui võimalik, et võimalikult ruttu kohal olla, siis jõudis süüa ka.

Vahur
Vahur
7 days ago

𝐀𝐬𝐢 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐧𝐢𝐢𝐯õ𝐫𝐝 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐥õ𝐮𝐧𝐚𝐬, 𝐚𝐬𝐢 𝐨𝐧 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬, 𝐞𝐭 𝐤𝐢𝐩𝐮𝐭𝐢 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐦𝐚 (𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭𝐢𝐦𝐚) 𝐭ä𝐢𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐯𝐚𝐭 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐣𝐚 𝐚𝐬𝐞𝐦𝐞𝐥𝐞 𝐚𝐧𝐭𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐮 𝐢𝐤𝐤𝐚, ü𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐬𝐚𝐚𝐬𝐭. 𝐊õ𝐢𝐠𝐞 𝐡𝐚𝐥𝐞𝐤𝐨𝐨𝐦𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐚𝐬𝐣𝐚 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐨𝐧𝐠𝐢 𝐣𝐮 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐬𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭 õ𝐢𝐠𝐞𝐬 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐦𝐚𝐣𝐚𝐬 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐞𝐢 𝐤ä𝐢. 𝐀𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐭üü𝐩𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐫𝐚𝐯𝐚𝐭𝐞 𝐦õ𝐭𝐭𝐞𝐯𝐢𝐢𝐬, 𝐞𝐭 𝐤õ𝐢𝐤 𝐯𝐚𝐧𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛𝐤𝐢 𝐯𝐮𝐬𝐬𝐢 𝐤𝐞𝐞𝐫𝐚𝐭𝐚. 𝐉𝐚 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐣𝐚𝐠𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐨𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐤𝐨𝐨𝐤𝐞 𝐦𝐨𝐨𝐬𝐢𝐠𝐚 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐯ä𝐥𝐣𝐚𝐤𝐮𝐥, 𝐞𝐭 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐣𝐚 𝐣ä𝐥𝐥𝐞 𝐥𝐞𝐢𝐝𝐚 𝐧𝐞𝐢𝐝 𝐮𝐥𝐥𝐢𝐤𝐞𝐬𝐢, 𝐤𝐞𝐬 𝐯𝐢𝐢𝐦𝐚𝐬𝐭 𝐧𝐞𝐥𝐣𝐚 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐭 𝐤𝐨𝐡𝐞 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐠𝐢 𝐦ä𝐥𝐞𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢. 𝐓𝐞𝐡𝐤𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝 𝐥𝐚𝐡𝐭𝐢!

Sööbik
Sööbik
7 days ago
Vasta  Vahur

kõige lihtsam lahendus oleks see, et õpilaste jaoks kaetakse eelnevalt lauad – aga need lahendused jäävad juba eelmisse ajastusse – ning ükski õpilane pole sellega nõus nii nagu pole keegi nõus ka söögivahetundide pikendamisega. Söögivahetund ongi üks eriline koht ja mingit tohutut restorani pole üheski koolis.

Vahur
Vahur
7 days ago
Vasta  Sööbik

𝐍𝐚𝐠𝐮 𝐦𝐚 𝐞𝐞𝐥𝐧𝐞𝐯𝐚𝐥𝐭 𝐤𝐚 𝐦𝐚𝐢𝐧𝐢𝐬𝐢𝐧, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐬𝐞𝐞 𝐬öö𝐠𝐢𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭𝐮𝐧𝐝 𝐨𝐧 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 ü𝐤𝐬 𝐯𝐢𝐧𝐧 𝐚𝐤𝐧𝐞𝐥𝐢𝐬𝐞𝐬 𝐧ä𝐨𝐬.

𝐓𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚𝐛 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭𝐢 ü𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐧𝐞𝐞𝐝𝐮𝐬 𝐚𝐥𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐛𝐮𝐬𝐬𝐢𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭, 𝐔𝐩𝐚 𝐦𝐚𝐚𝐧𝐭𝐞𝐞 ü𝐥𝐞𝐤ä𝐢𝐠𝐮 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 𝐦õ𝐭𝐥𝐞𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭, 𝐥õ𝐩𝐞𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚, 𝐞𝐭 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐢𝐫𝐮𝐮𝐦𝐢𝐝 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐫𝐮𝐬𝐭𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚, 𝐞𝐭 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐤õ𝐢𝐤𝐢 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐤𝐚 õ𝐩𝐞𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬.

𝐇𝐞𝐚 𝐤ü𝐥𝐥, 𝐯õ𝐢𝐦𝐞 𝐣𝐮 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐬öö𝐠𝐢𝐯𝐚𝐡𝐞𝐭𝐮𝐧𝐧𝐢 ä𝐫𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐝𝐚 (𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐚𝐫𝐯𝐚𝐭𝐞𝐬 𝐤𝐢𝐧𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐤𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬, 𝐣𝐚𝐨𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐢 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞 ä𝐫𝐚 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬) 𝐚𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐭𝐞𝐞 ü𝐥𝐝𝐢𝐬𝐭 𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐢𝐯𝐚𝐤𝐬. 𝐌𝐢𝐧𝐝 𝐤𝐮𝐢 𝐤õ𝐫𝐯𝐚𝐥𝐯𝐚𝐚𝐭𝐚𝐣𝐚𝐭 𝐡ä𝐢𝐫𝐢𝐛 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐣𝐮𝐮𝐫𝐞𝐬 𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐬𝐞𝐞, 𝐞𝐭 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐯õ𝐢 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭ä𝐢𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐥ä𝐢𝐧𝐮𝐝 𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦 𝐞𝐢 𝐯𝐚𝐣𝐚𝐧𝐮𝐝 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐚𝐛𝐬𝐨𝐥𝐮𝐮𝐭𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐭 𝐬𝐨𝐫𝐤𝐢𝐦𝐢𝐬𝐭, 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐬𝐚𝐥𝐭 𝐥öö𝐝𝐢 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥 𝐧𝐮𝐠𝐚 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥𝐞 𝐣𝐚 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐧𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐯𝐚𝐧𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐩𝐞𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐧üü𝐝 𝐭𝐚𝐥𝐮𝐦𝐚. 𝐎𝐥𝐞𝐤𝐬 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝 𝐦𝐞𝐞𝐥𝐞𝐭𝐮 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐦𝐚𝐣𝐚𝐝𝐞 𝐣𝐚 -𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢𝐝𝐞𝐠𝐚, 𝐬𝐚𝐚𝐤𝐬𝐢𝐧 𝐚𝐫𝐮, 𝐨𝐥𝐠𝐮 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞𝐝 𝐤𝐚𝐬𝐯õ𝐢 𝐡𝐞𝐢𝐧𝐚𝐤üü𝐧𝐢𝐬 𝐚𝐠𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐚𝐬𝐢, 𝐞𝐭 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥𝐠𝐢 𝐚𝐠𝐚 𝐦𝐞𝐢𝐥 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐨𝐥𝐮𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚.

𝐄𝐢 𝐩𝐞𝐚 𝐥𝐞𝐩𝐩𝐢𝐦𝐚 𝐯ä𝐡𝐞𝐬𝐞𝐦𝐚𝐠𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐯õ𝐢𝐤𝐬𝐢𝐦𝐞 𝐥𝐞𝐩𝐩𝐢𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐞𝐧𝐚𝐦 𝐞𝐢 𝐩𝐞𝐚 𝐦𝐞 𝐥𝐞𝐩𝐩𝐢𝐦𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐯𝐢𝐥𝐞𝐭𝐬𝐮𝐬𝐞 ä𝐩𝐚𝐫𝐝𝐮𝐬𝐞𝐠𝐚, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞 𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮𝐭𝐮𝐬𝐭 𝐯õ𝐭𝐭𝐚 𝐞𝐢 𝐩𝐥𝐚𝐚𝐧𝐢𝐠𝐢.

sööklast
sööklast
7 days ago
Vasta  Vahur

söökla järjekorrad on kõigis koolides – ja lahendus ei ole ka see, et lõunat saab k. 10

Vahur
Vahur
7 days ago
Vasta  sööklast

𝐌𝐚 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞𝐠𝐢 𝐫ää𝐤𝐢𝐧𝐮𝐝 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐤õ𝐫𝐯𝐚𝐥𝐝𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐩𝐢𝐠𝐞𝐦 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐡𝐚𝐣𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐯õ𝐢 𝐯ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐬𝐭.

ja muu
ja muu
7 days ago
Vasta  Vahur

aga sa oled pannud kõik oma isiklikud mured ühte patta – riigigümnaasiumi söökla, Hariduse kooli remont, koolisüsteemi muutmine, vanade asjade kadumine – ning otsid süüdlast, mitte lahendust.

Vahur
Vahur
7 days ago
Vasta  ja muu

𝐄𝐬𝐢𝐭𝐞𝐤𝐬 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐣𝐮𝐭𝐭𝐮 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐠ü𝐦𝐧𝐚𝐚𝐬𝐢𝐮𝐦𝐢 𝐬öö𝐤𝐥𝐚𝐬𝐭 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐢𝐤𝐤𝐚 𝐇𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐞 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢 𝐨𝐦𝐚𝐬𝐭. 𝐊𝐮𝐢 𝐬𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐞𝐯𝐮𝐧𝐮𝐝 𝐚𝐫𝐭𝐢𝐤𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐤𝐢𝐫𝐣𝐚𝐠𝐢 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐦𝐚, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐢𝐦𝐞𝐬𝐭𝐚𝐧, 𝐞𝐭 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐢 𝐩𝐞𝐚𝐠𝐚 𝐬õ𝐧𝐚 𝐯õ𝐭𝐚𝐝.

𝐓𝐞𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐭𝐞𝐠𝐮 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐢𝐠𝐚, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐬𝐤ä𝐢𝐝𝐮𝐝 𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚𝐝 𝐣ää𝐯𝐚𝐝 𝐬𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐚𝐣𝐚𝐣ä𝐫𝐤𝐮, 𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐢𝐥𝐦𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐢𝐬𝐞𝐠𝐢 𝐬𝐩𝐞𝐫𝐦𝐚𝐭𝐨𝐬𝐨𝐢𝐝 𝐩𝐨𝐥𝐧𝐮𝐝.

𝐊𝐨𝐥𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚𝐤𝐬 𝐨𝐧 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐤õ𝐢𝐤 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐞𝐦𝐢𝐝 𝐬𝐞𝐨𝐭𝐮𝐝 𝐡𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞𝐠𝐚. 𝐓ä𝐧𝐮 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞 𝐚𝐞𝐭𝐢𝐠𝐢 𝐣𝐮 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐥𝐚𝐡𝐤𝐮, 𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐞 𝐒Ü𝐆 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐞𝐭𝐢 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭 𝐣𝐚 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞𝐝 𝐯𝐢𝐢𝐝𝐢 𝐞𝐛𝐚𝐬𝐨𝐛𝐢𝐯𝐚𝐬𝐬𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚 õ𝐩𝐩𝐢𝐦𝐚.

𝐍𝐞𝐥𝐣𝐚𝐧𝐝𝐚𝐤𝐬, 𝐤𝐮𝐢 𝐤𝐞𝐞𝐠𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐤ä𝐤𝐢 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮 𝐤𝐞𝐞𝐫𝐚𝐛, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛𝐤𝐢 𝐬üü𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭 𝐨𝐭𝐬𝐢𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐤𝐚 𝐥𝐞𝐢𝐝𝐚. 𝐄𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐮𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦 𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐥𝐢𝐡𝐭𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐫𝐢𝐦𝐢𝐧𝐚𝐚𝐥𝐢𝐝𝐞𝐥𝐞 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐩𝐞𝐚𝐛 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚𝐬 𝐤𝐚 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐯𝐢𝐥𝐞𝐭𝐬𝐮𝐬𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐝𝐫𝐢𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐣𝐚 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐣𝐚𝐭𝐞𝐥𝐞. 𝐒𝐞𝐞𝐠𝐚 𝐞𝐢 𝐬𝐚𝐚 𝐦𝐚 𝐚𝐫𝐮 𝐦𝐢𝐤𝐬 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐞 𝐣𝐚 𝐥𝐨𝐥𝐥𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐭𝐚𝐤𝐤𝐚 õ𝐢𝐠𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝. 𝐊õ𝐢𝐤 𝐨𝐧 𝐣𝐮 𝐬𝐞𝐨𝐭𝐮𝐝 𝐬𝐢𝐢𝐧 𝐯𝐚𝐥𝐥𝐚𝐬. 𝐊𝐚 𝐦õ𝐭𝐭𝐞𝐭𝐮𝐭𝐞 𝐬𝐚𝐝𝐚𝐦𝐚𝐭𝐞 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞, 𝐤𝐞𝐬𝐤𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞 𝐣𝐚 𝐫𝐚𝐡𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐚𝐡𝐤𝐞𝐫𝐝𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞. 𝐑𝐚𝐬𝐤𝐞 𝐚𝐫𝐮 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐥ä𝐛𝐢 𝐩𝐮𝐬𝐥𝐞𝐭 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮 𝐞𝐢 𝐨𝐥𝐞 𝐯õ𝐢𝐦𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐧𝐞𝐦𝐚.

tumekirga LibaVahurile
tumekirga LibaVahurile
7 days ago
Vasta  Vahur

No mis sa piaksid sii praegast nõnnapailu lädisema, veta pihu hoogu maha.

Vahur
Vahur
7 days ago
Vasta  ja muu

𝐓𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮𝐬𝐞𝐬 𝐩𝐞𝐚𝐧 𝐬𝐢𝐢𝐧𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐧𝐝𝐚𝐦𝐚, 𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐨𝐦𝐚 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐝𝐞 𝐬𝐢𝐥𝐦𝐚𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐚𝐫𝐭𝐢𝐤𝐥𝐢𝐭 𝐯𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐥𝐮𝐠𝐞𝐧𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐣𝐮𝐭𝐭 𝐨𝐧 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐮𝐮𝐞𝐬𝐭 𝐫𝐢𝐢𝐠𝐢𝐠ü𝐦𝐧𝐚𝐚𝐬𝐢𝐮𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐇𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐞 𝐭ä𝐧𝐚𝐯𝐚 𝐚𝐬𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐩𝐢𝐧𝐧𝐚𝐬𝐭 𝐔𝐩𝐚𝐥. 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐚𝐧𝐝𝐞𝐤𝐬 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐥 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥 𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐭õ𝐞𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐥𝐨𝐥𝐥 :))). 𝐀𝐠𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐨𝐦𝐚 𝐩õ𝐡𝐢𝐦õ𝐭𝐞𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐤𝐢𝐧𝐝𝐥𝐚𝐤𝐬 𝐞𝐢 𝐣ää, 𝐦𝐚𝐢𝐧𝐢𝐝𝐞𝐬 𝐬𝐢𝐢𝐧𝐤𝐨𝐡𝐚𝐥 ü𝐥𝐝𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐝𝐚 𝐡𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐬ü𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦𝐢 𝐥𝐚𝐦𝐦𝐮𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐣𝐚 𝐮𝐮𝐞 𝐠ü𝐦𝐧𝐚𝐚𝐬𝐢𝐮𝐦𝐢 𝐞𝐡𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭, 𝐤𝐮𝐬 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐤õ𝐢𝐤𝐞 𝐚𝐥𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐨𝐭𝐬𝐚𝐬𝐭 𝐩𝐞𝐚𝐥𝐞.

Volli
Volli
6 days ago
Vasta  Vahur

Sa pole mitte ainult see kord loll vaid sa oled loll igat artiklit kommenteerides.

lugeja
lugeja
7 days ago

Probleem ei ole koolilõunas, vaid ikkagi käpardlikus korraldamises. Järjekorrad on pea kõikides koolides, õpetajaga saab kokku leppida, et hiljem alustada. Eks disaini maitse üle võib vaielda. Teistes koolides ei lähe kõik ühel ajal sööma, kui keegi mingil põhjusel ei jõudnud, siis alati on võimalik süüa peale tunde. Teiseks see söökla ei mahutagi kõiki ära ja toidu kvaliteet halvem. See ei ole ainuke asi. Näiteks olen kuulnud, et toolid on halvemad, raske istuda 7 tundi.

Alustada tuleks sellest, et keegi ei ole suutnud mulle ette sööta veenvaid argumente, mida selline koolireform paremaks muudab kui on olemas toimiv süsteem. Meil käivad asjad nii, et enne teeme ja siis tulevad läbimõtlemata asjad välja. Kuna ehitust alustati nullist, siis sai ju söögisaali suuremaks teha. Mõned lauad ei olegi täis, vaid istutaksegi kahe- kolmekesi. Lisaks ei peaks söökla olema avatud ainult vahetunnil.

hahaa
hahaa
6 days ago

Mis ruumide ebapraktilisusse puutub, siis oodake vaid, kuni see mittealanud remont kunagi siiski tehtud saab 😀

Kaido
Kaido
6 days ago

Aga miks peab gümnaasiumi õpilane üldse teiste kulul tasuta süüa saama? Mis heategevusorganisatsioon see kool on? Keskkool pole ju kohustuslik. Samamoodi võiks siis ka lasteaias ja ülikoolis olla tasuta toitlustus. Tasuta saavad ja ikka pole rahul, seda enam et lõpuklassi omad juba 18 täis ja täiskasvanud inimesed.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised