11.1 C
Kuressaare
Neljapäev, 16. september 2021
spot_img

Kuressaare korraldas Nõmme Kaljule Kadriorus Rämmari

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas sai Nõmme Kalju FC sel nädalal enda võistlussärgile uue koostööpartneri Rämmari, mis peaks aitama vastaseid võita. Aga läks vastupidi ja FC Kuressaare alistas hoopis pealinased stiilselt 3:0.

„Meie meeskonnale on iga võit tähtis ja sellised tulemused tulevad raskelt,“ märkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Aga meeste suhtumine, treenimine ja üksteise mõistmine on viimasel ajal viidanud tulevastele võitudele ja minu hinnangul olime täna Kalju alistamiseks valmis.“

FC Kuressaare polnud seni Meistriliigas mängitud 34 kohtumises Nõmme Kaljut kordagi võitnud ja viigini oli jõutud vaid neljal korral. Tänavustes vastasseisudes oli mõlemal korral Kalju saanud peale 2:0 võidu. Nii oli favoriit ikkagi pealinna sats.

Tallinnas Kadrioru staadionil mängitud kohtumises oli liigas neljandal kohal oleval Kaljul vaid üks väravavõimalus, kuid Kure väravavaht Kristen Lapa selle ohtliku pealelöögi esimesel poolajal tõrjus. Saarlased kontrollisid pressinguga hästi keskvälja, sundisid Kalju mehed seal eksima ja kiirete söötudega rünnakule mängitud ründajad tegutsesid resultatiivselt.

„Me läheme igale mängule alati oma kindlate põhimõtetega,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Kalju oli paberil muidugi favoriit, aga me mängisime nad igas elemendis täna üle. Mehed hoidsid plaani nii rünnakul, kui kaitses ja tegutsesid üleminekutel kaitsest rünnakule ja rünnakult kaitsesse agressiivselt.“

Kure andis esimese tõsisema tormihoiatuse 31. minutil, kui Karl Mööl tabas posti. Viis minutit hiljem tõmbas Kalju kaitsja Andri Markovitš karistusala joone juures maha Artjom Jermatšenko ja kohtuniku määratud penalti realiseeris Märten Pajunurm. Poolajale mindi Kure 2:0 eduseisul, kui Mattias Männilaan realiseeris 45. minutil Silver Alex Kelderilt saadud suurepärase söödu.

Kui Kalju tuli teisele poolajale isukamalt, siis Kure jätkas samas stiilis ja Artjom Jermatšenko 54. minuti tabamus murdis vastase lõplikult. Lõpus oli pigem rohkem võimalusi võrku sahistada Kurel.

„Täna naudime võitu, aga siis läheme edasi,“ sõnas Roman Kožuhhovski. „Teeme tööd edasi ja valmistume järgmisteks mängudeks. Saame aru, et iga vastane tuleb meid võitma ja seepärast on ees veel palju väga raskeid mänge, neist järgmine juba Vapruse vastu.“

Ansambli 5Miinust poolt patenteeritud Rämmar – parim ja halvim tulemus korraga. Aga nagu sõnadega ikka, muutus ka selle sõna definitsioon. Praegu kasutatakse seda pigem omadussõnana kõige hea kohta. Tegu on grupile kuuluva brändiga, mille kaudu turustatakse kõike ägedat, seal hulgas meenerõivaid ja energiajooki.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised