3 C
Kuressaare
Esmaspäev, 20. september 2021
spot_img

Koolijuht vallandas õpetaja teisitimõtlemise pärast

Kärla põhikooli direktor Sirje Ellermaa lõpetas möödunud reedel töösuhte staažika õpetajaga. Vallandamise põhjuseks said õpetaja maailmavaatelised erinevused kooli juhtkonnaga, seda eelkõige koroonaviiruse vastase vaktsineerimise teemal.

7 KOMMENTAARID

guest
7 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
11 days ago

Nõukogude ajal sündinud inimesed näevad midagi, mida nad arvasid enam mitte kunag nägevat. Repressioonid teisiti mõtlemise pärast. Tuleks vallandatud õpetaja jaoks koguda raha, et saab kohtusse minna. Selline ei tohi asutuse juht olla. Üldse on ta tööturul kõlbmatu.

maakera
maakera
11 days ago
Vasta  Vahur

Kas arvaksid ka nii kui geograafia õpetaja räägiks õpilastele, et maakera on lame ja toetub kolmele sambale? Enamus ju teab, et see on vale ja maakera toetu kolmele elevandile 🙂

Terry
Terry
11 days ago
Vasta  maakera

Maakera toetub siiski neljale elevandile!*

just
just
11 days ago
Vasta  maakera

Samahästi võiks ju siis selliseid arste ka tööle võtta, kes leiutavad ise oma meditsiinisüsteemi ja soovitavad oma patsientidele apteegi asemel mõnda autokemikaalipoodi minna ja sealt abi saada.

sass
sass
11 days ago
Vasta  maakera

aga kilpkonn? kuhu te kilpkonna jätsite?? Krt, ma räägin, see tänapäeva haridus…

Vahur
Vahur
11 days ago

𝐈𝐠𝐚𝐥 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐥 𝐨𝐧 õ𝐢𝐠𝐮𝐬 𝐨𝐭𝐬𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐞 ü𝐥𝐞. 𝐊𝐚𝐬 𝐣𝐨𝐨𝐛 𝐞𝐧𝐝 𝐬𝐮𝐫𝐧𝐮𝐤𝐬 𝐯õ𝐢 𝐭𝐨𝐢𝐭𝐮𝐛 𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭. 𝐊𝐚𝐬 𝐞𝐥𝐚𝐛 𝐭ä𝐢𝐬𝐯ää𝐫𝐭𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤𝐤𝐮 𝐞𝐥𝐮 𝐯õ𝐢 𝐧𝐨𝐤𝐢𝐭𝐬𝐞𝐛 𝐤𝐮𝐬𝐚𝐠𝐢𝐥 𝐩𝐨𝐞 𝐭𝐚𝐠𝐚 õ𝐥𝐮𝐭. 𝐊𝐚𝐬 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐧𝐞𝐞𝐫𝐢𝐛 𝐯õ𝐢 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞. 𝐀𝐆𝐀… 𝐒𝐞𝐞 𝐞𝐢 𝐭ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐬𝐞𝐝𝐚, 𝐞𝐭 𝐤𝐚 𝐞𝐛𝐚𝐭𝐬𝐞𝐧𝐬𝐮𝐮𝐫𝐬𝐞𝐢𝐝 𝐦õ𝐭𝐭𝐞𝐯𝐢𝐢𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐚𝐠𝐞𝐞𝐫𝐢𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐚𝐤𝐬.

𝐊𝐨𝐨𝐥 𝐨𝐧 𝐓𝐄𝐀𝐃𝐔𝐒𝐋𝐈𝐊 𝐚𝐬𝐮𝐭𝐮𝐬, 𝐦𝐢𝐬 𝐭𝐮𝐠𝐢𝐧𝐞𝐛 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞. 𝐈𝐠𝐚𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐮𝐦𝐛𝐥𝐮𝐮 𝐣𝐮𝐭𝐭𝐮𝐝𝐞𝐥 𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐚𝐥 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚. 𝐊𝐮𝐢 õ𝐩𝐞𝐭𝐚𝐣𝐚 𝐤𝐮𝐭𝐬𝐮𝐛 ü𝐥𝐞𝐬 õ𝐩𝐢𝐥𝐚𝐬𝐢 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐧𝐞𝐞𝐫𝐢𝐦𝐚 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐬𝐮𝐠𝐮𝐬𝐞 𝐁𝐢𝐥𝐥 𝐆𝐚𝐭𝐞𝐬’𝐢 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐚𝐦𝐯ä𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐦𝐢 𝐧ä𝐢𝐭𝐞𝐥, 𝐬𝐢𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐚𝐢𝐧𝐮õ𝐢𝐠𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐦𝐢𝐭𝐭𝐞 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐫𝐞𝐞𝐭𝐬𝐞𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐬𝐭 𝐞𝐞𝐦𝐚𝐥𝐝𝐚𝐝𝐚 𝐯𝐚𝐢𝐝 𝐥õ𝐩𝐞𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐤𝐚 𝐭𝐞𝐦𝐚 ü𝐥𝐞𝐣ää𝐧𝐮𝐝 𝐞𝐥𝐮 𝐯õ𝐢𝐦𝐚𝐥𝐮𝐬𝐞𝐝 𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐬𝐚𝐚𝐬𝐭𝐚 ä𝐦𝐛𝐫𝐢𝐠𝐚 𝐩ä𝐡𝐞 𝐭𝐨𝐩𝐩𝐢𝐝𝐚.

mari
mari
9 days ago
Vasta  Vahur

Küsimus on selles, et kas õpetaja reaalselt rääkiski lastele a la lameda maa jutte ja tegi vaktsiinivastast propagandat või tema maailmavaade ja kasvõi nt FB lehel olevad väljaütlemsed ei meeldinud direktorile ja seetõttu vallandas. Need on täiesti erinevad asjad.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised