11.7 C
Kuressaare
Teisipäev, 28. september 2021
spot_img

Nädal politseis

Möödunud nädala jooksul sai politsei 76 väljakutset. Väärteomenetlust alustati 40 korral ja kriminaalmenetlust kuuel korral. Arestimajja viidi kainenema kolm meest.

Esmaspäeval teatati, et Kuressaare linnas seisnud sõidukõlbmatu auto kallal on vandaalitsetud. Sama sõiduki osas laekus ka veel teine teade neljapäeva õhtul, kus omanik tuvastas uusi kahjustusi. Asjaolud ja kahju tekitaja selgitatakse väärteomenetluse käigus.

Teisipäeval leidis aset juhtum, kus korteriomanik ei saanud Kuressaares oma elukohta siseneda, kuna trepikojas olev alkoholijoobes tuttav soovis samuti vastu omaniku tahtmist sinna siseneda. Politsei toimetas alkoholijoobes 48-aastase mehe arestimajja kainenema.
Neljapäeva varahommikul laekus väljakutse, et Kuressaare linnas parkinud sõiduautol on esiklaas öö jooksul ära lõhutud. Sündmuse osas alustati väärteomenetlust asjaolude väljaselgitamiseks.

Reede öösel paluti politsei appi Mändjalga, kus mees oli vägivaldne oma elukaaslase suhtes. Juhtumi osas alustas politsei kriminaalmenetlust.

Pühapäeva hommikul teatati, et Kuressaare linnas on jõudu katsutud puitaia kallal. Politsei viis läbi sündmuskoha vaatluse ning alustas väärteomenetlust.

Joobes juhte kõrvaldati eelmisel nädalal neli. Pühapäeva õhtul sai politsei väljakutse, et Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare maanteel ei suuda hoida korrektset sõidujoont sõiduauto Opel juht. Politsei peatas sõiduki 107. kilomeetril ning tuvastas juhil joobe. Juhtumi osas on alustatud kriminaalmenetlust.

2 KOMMENTAARID

guest
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Ahah
Ahah
1 month ago

Seda on küll hea teada kui kaugel Ristilt see Saaremaa joobes juht oli.

Gunnar
Gunnar
1 month ago

Kas seekord LibaVahur millegi erilisega hakkaa ei saanudki?

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised