8.3 C
Kuressaare
Reede, 24. september 2021
spot_img

Haigla on vaktsineerinud pea pooltuhat last

Kuressaare haigla vaktsineeris juulikuus 377 last ja augusti esimeste päevadega on vaktsineeritud 119 last. Lapsi alates 12 eluaastat saab vaktsineerida Pfizer/BioNTech vaktsiiniga Comirnaty ja Moderna vaktsiiniga Spikevax.

28 KOMMENTAARID

guest
28 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Paukgaasi aparaat annab kütust tasuta
Paukgaasi aparaat annab kütust tasuta
1 month ago

See on vastutustundetu ja ülimalt küüniline akt.

Inimene
Inimene
1 month ago

Guugeldage ja lugege ravim ivermektiini kohta. Juba paljudes riikides kasutuses covid 19 ravimina ja tulemused väga head, piisab mõnepäevasest tarvitamisest inimese tervenemiseks! Vaktsiinitootjad firmad on muidugi vastu, nende miljardid jääksid ju saamata.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Sa võrlded 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧𝐢 ja 𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐢𝐭? Püha taevas! Ja sellistelt guugle doktorantuuridega ekspertidel tuleks siis tervisealast nõu vastu võtta. Vaesed ullikesed, kes lõksu langevad.

Nagu ma juba enne kirjutasin, siis paistab, et sa ei tee siiani vahet koroona maskil, selle ravimil, ja vaktsiinil. Kõik on sul segamini kui 𝐩𝐮𝐝𝐫𝐮𝐝 𝐣𝐚 𝐤𝐚𝐩𝐬𝐚𝐝. Mis on ennetus, mis on ravi, mis on vaktsiin jne. Võta oma ivermektiini igaks juhuks iga päev ja kolm korda päevas, ehk ravib kõik hädad terveks, eeskätt pooliku aju. 🙂

Kita Liisi
Kita Liisi
1 month ago
Vasta  Vahur

Ää sa kua plääguta siis praest nõnna tiidsesti midad, va põhulõug sõuke.

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  Vahur

Mina räägin ravimist mis covid 19 haigestumisel efektiivselt ravib. Milleks süstida inimestele, pealegi veel lastele, katsetamisjärgus vaktsiini, kui on olemas tõhus ja odav ravim. Teie,Vahur, kandke kindlasti seda helesinist nn.kirurgilist MASKI! Isegi staarperearst Joller on öelnud et sellest pole kasu, kahjulik hoopis.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Aina hullemaks läheb.

Miks peaks midagi 𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚 kui midagi saab 𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭𝐚𝐝𝐚? Teed neil kahel asjal ikka vahet?

Huvitav arusaam, et maskidest on rohkem 𝐤𝐚𝐡𝐣𝐮 kui 𝐤𝐚𝐬𝐮. Tead, inimene, et sa oled teinud maailma muutva 𝐀𝐕𝐀𝐒𝐓𝐔𝐒𝐄. Kõik need meedikud ja kirurgid, kes juba sadakond aastat maski kandnud on, et sinusuguse loodri elu säästa, on elanud vales.. Kujuta pilti… Vaata, et sa kindlasti neil seda ütled, et kui opile satud, siis võtku iga hinna eest mask eest ära, sa ei taha ju, et nad hapnikuvaegusesse satuksid või omale mingit jama sisse hingaksid, või mis? 🙂

Tegelikkuses on mõttetu sinusugustega vaielda, kes ei tee isegi vahet 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧𝐢𝐥 ja 𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐢𝐥. Ilmselt ei mõtle sa ka selle peale, et kui sa ühe meditsiinitööstuse rahakotti kärbid (ü𝒕𝒍𝒆𝒎𝒆 𝒗𝒂𝒌𝒕𝒔𝒊𝒊𝒏𝒊𝒕𝒐𝒐𝒕𝒋𝒂𝒕𝒆 𝒐𝒎𝒂), siis viid ju oma raha hoopis teise (𝒓𝒂𝒗𝒊𝒎𝒊𝒇𝒊𝒓𝒎𝒂𝒅𝒆𝒍𝒆). Või kas sinu palju propageeritud Ivermektiini tootjad teevad tööd õhu ja armastuse pärast? 🙂

Tee ühiskonnale teene, jäta oma jama reklaamimine. Sinu väited (Jolleri väide maskide kahjulikkusest) ei pea paika või on äärmisel juhul kontekstist välja rebitud. Alles hiljaaegu oli Joller taas skandaalis, kus olevat väitnud laste surmasid läbi vaktsiini. Küll see andis õli ja puid igasugustele lapikajulistele vaktsiinivastastele. No olge õnnelikud omas mullis, küll see karistus ka mingi aeg välja võetud saab.

Ja defineeri mulle sõna 𝐤𝐚𝐭𝐬𝐞𝐣ä𝐫𝐠𝐮𝐬 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧. Kas 30 000 inimest vaktsiini katsetamiseks pole piisav? Kui palju sa tead rakubioloogiast. Kas tead, et aastasadu tagasi, kui loodi rõugete vaktsiin, siis ei olnud mingeid katseid. Hakati süstima ja oligi kõik. Ära aja lolli mula, millest sa ise ka aru ei saa!

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  Vahur

See helesinine mask kaitseb patsienti opilaual kirurgi tatipiiskade eest, juhul kui arst peaks aevastama, tatt ei lenda haava. Viiruste eest see küll ei kaitse, need lendavad sellest lapakast läbi!

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Vaata, inimene kastil on rohkem tahke kui üks. Pane nüüd ise oma jutu järgi pusle kokku. Kui kirurg kaitseb opilaual patsienti tatipiiskade eest (ehk 𝒃𝒂𝒌𝒕𝒆𝒓𝒊𝒕𝒆 eest) sellega, et ta paneb maski ette, siis miks ei peaks sama meetod toimima ka kahe inimese puhul, kellest üks on 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚𝐩𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞?

Kui 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚𝐩𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 paneb maski ette ja aevastab, läkastab ning kõhib, siis püüab ükstaspuha milline kalts (𝒌𝒂 𝒕𝒂𝒗𝒂𝒍𝒊𝒏𝒆 𝒔𝒂𝒍𝒍 𝒗õ𝒊 𝒑𝒂𝒃𝒆𝒓𝒓ä𝒕𝒊𝒌 𝒂𝒊𝒕𝒂𝒃) mingid viiruseosakesed kinni. Kui ka teisel inimesel, kes parasjagu 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐨𝐧𝐚𝐩𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐢𝐯𝐧𝐞 ei ole, mask ees on, siis on see justkui topeltfilter.

Mitte Ü𝐊𝐒𝐊𝐈 teadlane ei räägi koroona vastu võitu saamisest maskidega, räägitakse 𝐕Õ𝐈𝐌𝐀𝐋𝐈𝐊𝐄𝐒𝐓 𝐌𝐀𝐊𝐒𝐈𝐌𝐀𝐀𝐋𝐒𝐄𝐓𝐄𝐒𝐓 𝐌𝐄𝐄𝐃𝐄𝐓𝐄𝐒𝐓, mida selle leviku peatamiseks teha saab. Ja kui sa endiselt julged väita, et maskist on pigem kasu või kahju, siis tundub, et sa ei ole üldsegi uurinud mis moodi viirused ja haigused levivad. Sinu uurimustööd piirduvad 𝐈𝐍𝐅𝐎 𝐀𝐇𝐌𝐈𝐌𝐈𝐒𝐄𝐆𝐀, ehk siis sa loed seda, mis sulle ette serveeritakse ja teed omad järeldused. 🅃🄰🅁🄺 inimene, loeb infot igalt poolt, harib end, loeb teaduslikke tõestusi ja teeb 𝘀𝗲𝗲𝗷ä𝗿𝗲𝗹 omad järeldused. Proovi nüüd aru saada info ahmimisest ja reaalsest uurimustööde tegemisest.

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  Vahur

Praegu otsitakse pingsalt presidendiks sobivat inimest, aga ta on ju meitel täitsa olemaas,VAHUR ju. Kõrgharidus on, on. Võõrkeeli valdab, valdab. Laia silmaringiga, pole olemas teemat milles ta pädev poleks. On olemas ainult üks tõde, ja see on Vahuri oma, raudkindlalt! Eestlaste elu saab Vahuri juhtimisel olema lill, ainult üks väike aga on, president Vahuril peab olema ihukaitsja kes pidusöömingutel napsuklaasi tühjaks valab ning veega täidab. Aga kes meist täiuslik on……

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Ja nüüd tuleb siis see koht, kus niigi väikese sisuga 𝐈𝐍𝐈𝐌𝐄𝐍𝐄 oma eksistentsi veel madalamaks tampima asub ja igasuguseid lolluseid kokku kriblab. 🙂

Kas see ongi sinusuguste poolikajude taktika, et kui keegi mingit diskussiooni alustab, millele sa vastata ei oska, siis tuleb mingit mõttetut 𝐦𝐮𝐥𝐚 ajama asuda?

Miks sa pigem ei vastanud minu eelmise kommentaari kohta? Äkki seepärast, et sa pole koroona libauudiste lugemise ja Ibermektiini suhtes kaugemale jõudnudki? Kui mingi Vahur kuskil küsima hakkab, siis on häbi kui suur ja vaja pea kiiresti liiva alla peita?

Hale oled, täielik luuser. Vähe sellest, et ma ei sa isegi aru, miks ma vaidlen inimesega, kes ei tee 𝐯𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐢𝐧𝐢𝐥 ja 𝐫𝐚𝐯𝐢𝐦𝐢𝐥 vahet, siis peale kahe-kolme seisukoha ei oskagi ta enam mitte midagi öelda. Suu putru täis nagu mõnel oravapartei liikmel.

Mis aga puudutab seda, et kas Vahuril on ainult üks tõde ja muud ei olegi, siis kulla inimene, vaata maailmas ringi. Vaata, mida räägivad erinevad teadlased. See ei ole ainult üks Vahuri tõde, see ongi tõde. See, et mõni üksi protsent lameajulisi oma teadust välja kirjutada tahab, see on ju loomulik ja arusaadav. Kõik inimesed ei saagi asju sama pulga läbi aduda.

Pole lihtne elu lollina, eks see ole sulle nüüd suur õppetund täna. 🙂 Ilmselt ehmatasid ära, et su nurka surusin ja seepärast sul ju midagi tarka kosta enam pole ka (mitte, et su esimene kommentaar tark olnud oleks)

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  Vahur

Mul pole kombeks inimesi solvata, sa tolvan!

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Kui sa kedagi solvad, siis isennast. Selliste 𝐚𝐣𝐮𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐞 seisukohtade tõepäheks võtmine ning selle (𝒐𝒎𝒂𝒂𝒓𝒖𝒔𝒕) aus levitamine on ikka suurim solvang, mida keegi üldse endale tehab saab.

Vana Mu2n
Vana Mu2n
1 month ago
Vasta  Vahur

Mis sa tühikargaja siin jälle pläägutad?

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

See põhulõug pole mingi Vahur, tegemist on hoopis netisõltlasest LibaVahuriga.

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  Vahur

Sa miinustemagnet oled üldse vait !!

Please fill out this field.
Please fill out this field.
1 month ago
Vasta  Inimene

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH 😂😂😂😂😂😂😂😂 Hästi 👍👍👍

Nagu kaks tilka viina
Nagu kaks tilka viina
1 month ago

Olge nüüd valvel. Kohe tuleb üks “vapppustav” luule, mis kedagi solvama peaks ja ülejäänutele nalja pakkuma “peaks”. Rõhutan jutumärke.

Nagu kaks tilka viina
Nagu kaks tilka viina
1 month ago

Ahaa, nägi, pani miinused ära, nüüd mõtleb, mõtleb, mõtleb.. ehk juba paar rida kirjas ka. higi mull otsa ees, närvid pungil… 😂 😂 😂 😂 😂

Gunnar
Gunnar
1 month ago

LibaVahur – püllub lolli,
ta Vahu Reedalt saab vaid molli.
Sõmeral on tema kodu,
sääl tal sõpru terve rodu.

On netipervert sääl saanud temast,
tal pole lootust eluks kenast.
Hullaris ta päevi veedab
ning õhtuti ta teed sääl keedab.

Nagu kaks tilka viina
Nagu kaks tilka viina
1 month ago
Vasta  Gunnar

Hakkaski kergem jah😂 😂 😂 Täpselt nagu arvata oli, nilbe, lame, mitte kedagi solvav ja kohe kindlasti mitte naljakas. Hinne 2- püüa veel! 😂 😂 😂

Nagu kaks tilka viina
Nagu kaks tilka viina
1 month ago
Vasta  Gunnar

Miks siis ainult kaheksa rida? Nii lahja vend oledki vä? 😂 😂 😂 😂 Või langes vererõhk alla peale kaheksandat rida ja hakkas kergem? 😂 😂 😂

to Nagu kaks tilka viina
to Nagu kaks tilka viina
1 month ago

Kaheksa rida sellepärast, et sinusugusele piisab neist täielikult. Aga sa üle kaheksa rea ju lugeda mõistagi, need kolm klassi külakooli, mis sa oled emaga kahepeale käinud, ei andnud sulle rohkem haridust, et suudaksid pikemaid tekste lugeda ja neis peituvast tarkusest osa saada.

Nagu kaks tilka viina
Nagu kaks tilka viina
1 month ago

Mida mulle piisab? 😂 😂 😂 😂 Pigem on asi sedasi, et need va külakooli mehed hakkaksid oksele kui peaks üle kaheksa rea endasse tarbima. 😂 😂 😂 Püüa veel, matsasküla mats, sa oled lahja ja saamatu. Isegi luulega ei saa hakkama 😂 😂 😂

Inimesele
Inimesele
1 month ago
Vasta  Inimene

Ivermektiin kasutuses paljudes riikides aga inimesed on endiselt ka seal tänavatel ning rahulolematud? Sa ikka saad aru, et kes tahab vinguda, see vingub igal juhul ja ma olen raudkindel, et kui ka Eestis see ravim kasutusele võetakse, siis oleks vingumist ja hädaldamist mõnes muus osas. Kes pole rahul praegu, see pole rahul ka siis kui tema vajadused täidetakse. Kõik hakkab ikka inimese enda peast pihta.

teletups
teletups
1 month ago
Vasta  Inimene

Ivermektiin võib sul takistada tagumikku mööda vaipa vedada aga covidi ravimina on ta küll suht mõttetu.

piimamees
piimamees
1 month ago

https://tervis.ohtuleht.ee/998251/perearst-karmen-joller-kaitsemaski-valesti-kandmine-on-kordades-ohtlikum-kui-selle-mittekandmine

eks sellised artiklid olegi rumalatele inimestele kütuseks. Artiklist võetakse paar sõna ja lauset ning pannakse need omale sobivasse konteksti.

Inimene
Inimene
1 month ago
Vasta  piimamees

Mina loen sellest pealkirjast selgelt välja, et perearst Karmen Jolleri valesti kandmine on ohtlikum kui kaitsemaks! Ja-jaa, täpselt nii ju ongi.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  Inimene

Näed oskadki lugeda. Tubli! Edu toimub.

Aga palun jaga siis ametlikku viidet ka oma algse väite: “𝑰𝒔𝒆𝒈𝒊 𝒔𝒕𝒂𝒂𝒓𝒑𝒆𝒓𝒆𝒂𝒓𝒔𝒕 𝑱𝒐𝒍𝒍𝒆𝒓 𝒐𝒏 ö𝒆𝒍𝒏𝒖𝒅 𝒆𝒕 𝒔𝒆𝒍𝒍𝒆𝒔𝒕 𝒑𝒐𝒍𝒆 𝒌𝒂𝒔𝒖, 𝒌𝒂𝒉𝒋𝒖𝒍𝒊𝒌 𝒉𝒐𝒐𝒑𝒊𝒔.”

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised