10 C
Kuressaare
Laupäev, 25. september 2021
spot_img

Bolti tõuksid jõudsid lõpuks Kuressaarde

Sel nädalal on ka Kuressaare linnas võimalik sõita punktist A punkti B Bolti elektrilise tõukerattaga.

1 kommentaar

guest
1 Kommenteeri
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

Rõõm on muidugi näha, et taaskord ei ole Saaremaad ära unustatud ja unarusse jäetud nende asjadega, mis mujal mandril laialt levinud on.

Kahjuks on aga need 𝐞𝐥𝐞𝐤𝐭𝐫𝐢𝐭õ𝐮𝐤𝐬𝐢𝐝 parajad pinnud kõigile, kes neid 𝐄𝐈 kasuta. Kuressaare uus peatänav on tehtud nii ebamugavaks, et sinna lihtsalt ei mahu autojuhid, jalakäijad ja kergliikurid kõrvuti ära. Nüüd peaksid kogu selle kupatuse vahel vurama ka veel 𝐞𝐥𝐞𝐤𝐭𝐫𝐢𝐭õ𝐮𝐤𝐬𝐢𝐝.

Lisaks kaasnevad nendega üsna kergesti liiklusseaduse rikkumised. Aleksandr räägib 𝒐𝒉𝒖𝒕𝒖𝒔𝒓𝒆𝒆𝒈𝒍𝒊𝒕𝒆𝒔𝒕 aga liikluses on 𝐥𝐢𝐢𝐤𝐥𝐮𝐬𝐬𝐞𝐚𝐝𝐮𝐬, mida tundma peab. Ma ikka siiralt loodan, et Kuressaare politsei ka oma resurssi nende ülevaatamiseks kasutab. Seda on muidugi raske teha, sest liiklusseadus on üsna napisõnaline nende suhtes, kus ja kuidas sõita võib. Võimalusel siin ja kui võimalust pole, siis seal. Kes suudab rohkem oma teguviisi välja vabandada, see saab võidu?

Iseaasi on ka muidugi see, kui palju need lohakile jäetud atribuudid linnailu rikkuma asuvad. Kes mandril käinud on, need on näinud, kuidas kasutatud tõukerattaid sõna otseses mõttes igale poole lohakile jäetakse. Pole minu maksta enam, pole minu asi. Siinkohal peaks vald Boltilt korda nõudma. Nemad ju ikkagi vastutavad oma instrumentide eest.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised