Euroopa Liidu kliima-, energia-, maakasutus-, transpordi- ja maksupoliitikat muutva paketi „Fit for 55“ eesmärgiks on  kasvuhoonegaaside heite vähendamine 55% võrra aastaks 2030 võrreldes aastaga 1990 ja kliimaneutraalsuse saavutamine aastaks 2050. Plaanitavatest sammudest eesmärkide suunas liikumisel põllumajanduse kontekstis kirjutab Maaeluministeeriumi põllumajanduskeskkonna büroo peaspetsialist Sandra Salom.

guest
11 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Anonüümne
Anonüümne
1 month ago

Kellelgi on kange tahtmine meid, eurooplasi, vaeseks teha. Pidagu meeles, et esimesena surevad nälga meetmete väljamõtlejad ja neile sekundeerivad jalajälje kaardistajad. Elama jäävad need, kes oskavad päris tööd teha ja tulevikule mõelda.
Vaadake – metsad põlevad. Tulge laua tagant välja ja minge maailma päästma. Päästma tegelikult, mitte oma utopistliku hämaga.

Vahur
Vahur
1 month ago

Metsad põlevad, pagulased tulevad, orjapõli jääb meitele, meitele jah meitele!

Vahur
Vahur
1 month ago

Mind ajavad sügavalt naerma need, kes räägivad, et lähitulevikus saab Eestis talviti muru niita. Vähe sellest, et peale valimisi inimesed ei mäleta enam, mida üks või teine 𝒋𝒐𝒓𝒔𝒔 lubas, siis ei mäletata isegi möödunud talve enam.

Möödunud talve oli ju musternäide sellest, et igasugune jauramine 𝐬𝐨𝐨𝐣𝐞𝐦𝐚𝐭𝐞𝐬𝐭 talvedest on puhas väljamõeldis. Mõistan, et praegu paanitsetakse liigse kuumuse pärast Kanadas ja muretsetakse metsatulekahjude pärast Kreekas aga ühe aasta perspektiivis ei saa ju mitte 𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢𝐭 järeldust teha.

Elame näeme, asjade hullemaks minemiseks peaks see juhtuma samm sammul ja alati halvemuse poole. Praegu on meil üks kolmest suvekuust ja tunne on nagu sügisel. Kui kliima soojeneks, siis peaksid meil olema oktoobrid, kus saaks rannailma nautida.

lugeja
lugeja
1 month ago

Uus meiemaa.ee veebileht on selgeks näitajaks, et siin kommentaariumis on siiani tegutsenud Vahur ja siis tema pooletoobine koopia, kes nagu papagoi iga asja kallal ilkuma peab.

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  lugeja

See LibaVahur ongi see pooletoobine Sõmera hullari patsient kes aina lollusi kommib ja siis iseendale plusse paneb.

lugeja
lugeja
1 month ago
Vasta  Vahur

Kuidas saab omale plusse panna kui süsteem ei lase? Oled sa täiesti nõdrameelne või? Saa aru, et sa oled haige, sa mõtled oma peas välja asju, mis ei ole võimalikud juhtuma, sa kujutad end ei tea kellena ette ja siis kommenteerid siin. Saa aru, et uus meiemaa.ee veebileht on palju läbipaistvam. Imestan, et sa ikka veel üritad.

Seaduse Silm
Seaduse Silm
1 month ago
Vasta  lugeja

Selles süsteemis on augud nagu igas teiseski süsteemis ning LibaVahurist kurjam kasutab neid ebaseaduslikult ära, et süsteemi sisse häkkida ning endale plusse panna ja teistele miinuseid.

lugeja
lugeja
1 month ago

Ehk siis sa tunnistad, et ta on sinust nupukam, et ta need augud üles leiab ja sina ei suuda seda teha? Kas seepärast oledki nii kibestunud?

doctor Andy Leew
doctor Andy Leew
1 month ago
Vasta  lugeja

Kaugeltki mitte! Nagu on lollidel lollijõud nii võivad nad vahel ka mõnes kitsas valdkonnas suuta kurja teha, kasvõi siis mõnda programmi sissehäkkimise teel/kaudu. Kuid paraku jäävad nad ajukääbikuteks kogu oma eluks.

lugeja
lugeja
1 month ago

Kas see viimane kommentaar oli ka vihaga välja pursatud, et saaksid millegagi oma pisaraid kuivatada?

Vahur
Vahur
1 month ago
Vasta  lugeja

On LibaVahur valel teel,
tal mõistus sassis, mõru meel.
Sõmeral ta koht on täna,
see pole sugugi nii kena.

Sõmeral ta komme kommib,
rumalusi ritta lommib.
Kooliharidust tal pole,
tema välimus on kole.

Surrogaati tema joob,
kui otsa saab, siis uue toob.
Sõbrad on tal pätid, sulid,
kuid tema meelest täitsa kulid.

Õnnetu on tema elu,
ses puudub päiksesära, melu.
Ta kommides vaid leiab rahu,
see asendab tal hullurohu.