11.7 C
Kuressaare
Teisipäev, 28. september 2021
spot_img

JUHTKIRI – Soovime jõudu!

TS Laevade teade, et vahepeal rivist väljas olnud ja sellega parvlaeva liikluses suurt segadust tekitanud Tõll on laupäevast liinil tagasi oli kindlasti suur kergendus kõigile. Suvi on saartel tegutsemise aeg, meil toimub palju üritusi ja ettevõtmisi, kuhu tuleb palju külalisi nii Eestist, kui ka välismaalt ja korralik ühendus on siin määrava tähtsusega.

Sõnumid, et praamile pääsemiseks tuleb sadamas seista mitu tundi järjekorras olid kindlasti tagasilöögiks ja lõi paljude inimeste reisiplaanid segi. Rahulolematud olid meie ettevõtjad ja ürituste korraldajad.

Kindlasti on positiivne, et valitsus kavatseb ehitada viienda parvlaeva, mis kindlasti ühenduse kvaliteeti tõstab. Aga seni peame lootma, et meie Piret ja Tõll ning igiliikur Regula toimetavad oma ülesannete kõrgusel.

Augustikuu oma tegemistega on veel ikkagi suures osas ees, saarlastel jagub suuremaid ettevõtmisi ka septembrisse ja oktoobrisse. Me ootame endale jätkuvalt külalisi ja seepärast soovime meie parvlaevadele jõudu ja ärge vedage palun meid alt!

9. august 2021

7 KOMMENTAARID

guest
7 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Anonüümne
Anonüümne
1 month ago

Oleks aeg hakata jõulisemalt 𝘀𝗶𝗹𝗹𝗮 ehitust nõudma.

Vahur
Vahur
1 month ago

Ja mida see NÕUDMINE annab? Ärikatele rohkem raha juurde? Või paneb mõne Sõmeralt pärit ärika siia silda projekteerima?

Fakt jääb ju faktiks ja see on see, et iga ettevõtja mõtleb kasumi peale. Olgu selleks valdkonnaks meditsiin, toitlustus võii ka antud juhul taristu.

doctor Andy Leew
doctor Andy Leew
1 month ago
Vasta  Vahur

LibaVahuril on Sõmeral sõpru nii projekteerijate, tohtrite, kuningate, keisrite kui ka kosmonautide hulgas.

sõmera Siiri
sõmera Siiri
1 month ago
Vasta  Vahur

issand küll kes siia rovedusi kirjutas, ma magasin 30 kuni siiamaani sest join viina ja nikkusin ja ma suudan ainult momendil panniga äsada kuna vitt sügeleb ja tiss on paistes sest sa pole mu juurde tulnud kuna sa krt panid ennast lamba aeda ja määgisid kogu öö

Vahur
Vahur
1 month ago

Tõsi on, et Sõmeral tunnen ma ennast nagu kala vees. Tavaliselt suhtlengi ma rohkem sealsete prominentidega nagu keiser Nero, kosmonaut Gagarin, diktaator Stalin ja veel tuntumate baleriinide ning lauljatega. Ainus lihtinimesest inimene minu sõpruskonnas on Vahu Reet. Sõmeral korraldame me pidevalt väitlusõhtuid ning koosviibimisi kus mu sõbrad jutustavad lugusid oma vägitegudest ning huvitavamatest juhtumistest. Kui sinagi oled prominent, siis ühine meie üritustega ja sa ei kahetse.

Vahurile
Vahurile
1 month ago
Vasta  Vahur

Sinuga on siis ikka päris sandisti kohe.

Kummi Parv
Kummi Parv
1 month ago

Ehitage juba see sild valmis, kaua võib seda juttu

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised