8.8 C
Kuressaare
Neljapäev, 23. september 2021
spot_img

13-aastane tõukerattur sai õnnetuses vigastada

Esmaspäeval kella 14.16 ajal toimus liiklusõnnetus Kuressaare ringtee kolmandal kilomeetril, kus 13-aastane tüdruk sõitis elektrilise tõukerattaga ja kukkus. Tüdruk toimetati Kuressaare haiglasse.

4 KOMMENTAARID

guest
4 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Vahur
Vahur
1 month ago

Kus on politsei silmad? Keskväljakul vaevu titemammadest kiiremini sõitvaid autojuhte trahvitakse ja noomitakse aga elektritõukeratturid võivad sõita kus tahes ja kuidas tahes. Oleks viimane aeg, et ka sellist sõiduvahendit suurema hoolega kontrollima asutakse ja vajadusel ka lapsevanemaid trahvima asutakse. Kui jaksavad lapsele osta igasugu imevidinaid aga samas ei viitsi või ei vaevu neid reeglitega kurssi viimast, siis peab see kuidagi muud moodi neile tunda andma. Alustades rahakotist, kui lapse elu ja tervis tõesti nii ebaoluline on.

Volli
Volli
1 month ago
Vasta  Vahur

Tibla on taas iseenda üllitisele plusspunkte pannud. Ükski normaalse mõistusega inimene sinu soperdistele ju plusse ei paneks.

Pervile
Pervile
1 month ago
Vasta  Volli

Sa kusekott nuta oma silmad peast välja, et talle ainult ühe miinuse panna saad ja enesele saa ühte plussigi panna. Imestan et veel elus oled peale sellist tragöödiat 😂😂😂

LibaVahuri meelelahutus
LibaVahuri meelelahutus
1 month ago

LibaVahur peksab pihku,
nii rahuldab ta seksikihku.
Ta vahelduseks sitta saeb,
seda Vahu Reetki kaeb.
Hullaris ta päevi veedab,
kokk tal suppi, putru keedab.
Ka kommimast see hull ei väsi,
kuigi tuimaks muutund käsi.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised