9.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 23. september 2021
spot_img

JUHTKIRI – Kardetud lõpp sai vormistuse

Saaremaa Võrkpalliklubi tänavusel hooajal mängimas ei näe ja keegi ei oska veel öelda, kas sellega on meeskonna ajaloole joon alla tõmmatud. 2017. aastal bravuurikalt Eesti spordimaastikule sisenenud klubi langetasid võlad, mida ei suudetud tasuda.

Eelmise hooaja keskel alanud agooniale lahendust ei leitud ja enam kui poole aastaseks veninud saaga sai lõpu, mida paljud ennustasid. Klubijuhi katteta lubadused kokkuvõttes tulemuseni ei viinud.

Paraku pole see tagasilöök üksnes klubile, vaid plekk kogu Saaremaa spordile ja klubi mastaapsust arvestades halb märk ka rahvusvahelisel tasemel. Kui seni oli maine laitmatu, siis Saaremaa Võrkpalliklubi kadumine areenilt on tagasilöök ka kogukonnale, sest just see meeskond tõi rahva saali nii kodus, kogu Eestis kui ka piiri taga. Oma lemmikutele elas kaasa paljude elualade esindajaid, kes mängu ajal meeskonnaga ühes rütmis hingasid.

Samas on asjaosalistel üleval veel suured võlad ja pole välistatud ka kohtutee. Igal juhul tuleb teha tõsine analüüs, miks nii edukas meeskond nii näotul kombel püünelt lahkus. Tuleb arutada, kas laiapindsem toetajate hulk, kogukonna ja valla suurem panus oleks olnud lahendus. Võib-olla ühiselt lahendust otsides on paljude lemmikud järgmisel hooajal platsil tagasi.

4. august 2021

2 KOMMENTAARID

guest
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Toits
Toits
1 month ago

Sellist, täiesti mõttetut vollemansat ei ole mitte kellelegi vaja.

Murjam
Murjam
1 month ago
Vasta  Toits

Noh, jõle jama et ei saagi enam Vahurile rohkemat kui ühte miinust panna ja nii palju kommentaariumit risustada? Ju sa ikka juba zilettide kallale läinud pole peale eilset shokki.

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised