10.5 C
Kuressaare
Reede, 24. september 2021
spot_img

Politsei viis arestimajja viis meest

Politsei sai möödunud nädalal Saare maakonnas 109 väljakutset, alustas 35 väärteomenetlust, kolm kriminaalmenetlust ja viis arestimajja kainenema viis meest.
26. juulil sai politsei teate, et 45-aastane mees oli Kuressaares Olerexi tanklas sõnaliselt agressiivne tankla teenindajate ja klientide suhtes ning eiras nende korraldust lahkuda. Politsei pidas mehe kinni ja alustas tema suhtes väärteomenetlust avaliku korra rikkumise paragrahvi alusel.

28. juuli hommikul tekkis Salme kandis sõnavahetus naabrite vahel. Politsei viis 62-aastase mehe rahunemiseks arestimajja. Sama päeva õhtul sai politsei veel ühe teate seoses rahu rikkumisega.

49-aastane alkoholi tarvitanud mees rikkus lärmates oma tuttava naise rahu. Politsei viis mehe arestimajja rahunema.

Päev hiljem, 29. juuli hommikul sai politsei teate, et ööpäeva jooksul on Kuressaares ühe asutuse tänavapoolsetele akendele tekitatud täkked. Politsei alustas kahju tekitamise kohta väärteomenetlust. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

31. juulil teatati politseile, et 54-aastane mees ründas Kuressaares töökohustusi täitnud meest, kes sai viga. Politsei alustas juhtumi kohta kriminaalmenetlust.

Nädala jooksul alustas politsei neli väärteomenetlust seoses joobes sõidukijuhtidega. Neist kahel juhul oli tegemist pärast alkoholi tarvitamist sõiduauto rooli istunud inimesega ning kahel korral alkoholi tarvitanud jalgratturitega.

“Pärast alkoholi tarvitamist on lubamatu juhtida ükskõik millist sõidukit, kergliikurit või jalgratast, sest vaid nii on võimalik tagada juhil nii enda kui ka teiste ohutus liikluses,” ütles Kuressaare politseijaoskonna patrullitalituse juht Matis Sikk.

1 kommentaar

guest
1 Kommenteeri
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
uku
uku
1 month ago

jõudu polittseile!

12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised