9.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 23. september 2021
spot_img

Väikese väina ujumise võitis Sander Paavo

Sander Paavo läbis ligi 2,3 km pikkuse distantsi alla poole tunni, kulutades aega 28.01. Vaid nelja sekundiga kaotas talle Tristan Tammis Kalevi ujumiskoolist. Kolmandana lõpetas Artur Ulmas ajaga 28.49.

“Võidu saamiseks pidin korralikult pingutama, teise koha ujuja oli kogu aeg kannul,” rääkis Paavo Meie Maale. “Varem ei ole keegi mul nii tihedalt kannul olnud, aga panin enda kogemused avavees maksma. Peale viimast poid lükkasin pedaali põhja ja surusin lõpuni.”
Tuuline ilm teda ei häirinud. “Ujuda ei olnud raske, mulle väga meeldis, sest vesi oli jahe. Lained käivad meres ujumise juurde ning mind nad väga ei seganud, vist korraks lükkasid natuke eemale, aga muidu oli hea ujuda,” ütles Paavo.
Tema jaoks oli tänavune võit kolmas. Varem on Paavo võidutsenud Väikese väina ujumises 2018. ja 2019.aastal. Mullu sai ta Eesti koondislase Gregor Zirki järel teise koha.

Naistest võitis laupäevase võistluse endise kahevõistleja Ago Markvardti tütar Margaret, kes lõpetas üldarvestuses 11. kohal ajaga 31.42. Teise koha sai 11 sekundiga kaotanud Karolin Victoria Kotsar ja kolmanda koha 32.05-ga Mirtel Madlen Siimar. 184-st startinud ujujast jõudis Orissaare sadamas finišisse 179.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised