Kuressaare
Neljapäev, 23. september 2021
spot_img

Viikingid kütsid pärnakatele sauna

Avapoolajal löödi vaid üks värav, selle autoriks oli 22. minutil Michael Schjönning-Larsen. 80 minuti järel oli seis 3:0, sest 49. minutil lõi saarlaste kasuks värava Ralf-Sander Suvinõmm ja 63. minutil oli jällegi täpne Schjönning-Larsen.
Viimasel kümnel minutil toimus Poseidoni ridades aga täielik lagunemine. Esmalt tegi Mattias Männilaan 81. minutil penaltist 4:0, seejärel lõi Männilaan 83. ja 87. minutitel veel kaks kolli ja sai kirja kübaratriki.
86. minutil tegi Sten Penzev 7:0, 90. minutil Artjom Jermatšenko 8:0 ja viimase naela lõi kohtuniku poolt antud üleminutitel Poseidoni kirstu avavärava autor Michael Schjönning-Larsen, kes tegi samuti kübaratriki. Kes kahest kübaratriki tegijast palli endale sai, paraku info puudub.
Saaremaa klubil olid puudu mitmed põhimängijad ja sestap toome lugejateni ka FC Kuressaare koosseisu. Väravas mängis Magnus Karofeld, väljakumängijad olid Michael Schjönning-Larsen, Markus Allast (46. Aleksander Iljin), Oliver Rass, Silver Alex Kelder (67. Sten Penzev), Mairo Miil, Mattias Männilaan, Kristjan Kurim, Artjom Jermatšenko, Ralf-Sander Suvinõmm, Rasmus Saar (46. Alari Saar), varus olid Kristen Lapa, Ranon Kriisa, Alari Saar, Sten Penzev, Aleksander Iljin.

Järgmise liigamängu peab FC Kuressaare sealsamas Pärnus, Raeküla staadionil, kus vastaseks on Pärnu JK Vaprus, kellega jagatakse hetkel 11 punktiga kahte viimast kohta. Pärnul on, tõsi küll, üks mäng rohkem peetud ja väravate vahe ka halvem (Kuressaarel 16 mänguga 14:31, Pärnul 17 mänguga 14:49). Seega leiab eeloleva reede, 30. juuli õhtul kl 19.30 kahe tabelinaabri vahel aset ülioluline kohtumine.