1.7 C
Kuressaare
Pühapäev, 24. oktoober 2021

Kadi Kalm rannavolles poodiumil

Kuni finaalkohtumiseni sammuti võidult võidule – 1/16-finaalis alistati Gertrud Alatare – Karin Lassi 2:0 (21:13, 21:11), 1/8-finaalis võideti Silja Ostrov – Gerli Toomela 2:0 (22:20, 21:17), ¼-finaalis purustati Lidia Lellsaar – Anna-Liisa Peetmaa 2:0 (21:12, 21:15) ja poolfinaalis mängiti üle Liisa-Lotta Jürgenson – Laura-Liisa Maiste 2:0 (18:21, 15:21).
Finaalkohtumine paari Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov (MVP ehk tunnistati turniiri kasulikemaks mängijaks) vastu oli väga tasavägine. Avageimi võitsid Kalm-Kais 21:19, teises tuli sama tulemusega vastaste paremust tunnistada ja üksnes otsustavas geimis suutsid Pikk – Kure-Pohhomov tulemusega 15:12 oma paremuse maksma panna.

Suve hakul mitmel korral häid tulemusi teinud ja esikolmikusse jõudnud Leisist pärit noormees Cris-Karlis Lepp seekord paaris Jaan Rebeliga esinelikusse ei jõudnud, sest veerandfinaalis tuli paari Dmitri Korotkov – Timo Lõhmus vastu 0:2 (12:21, 14:21) kaotusega leppida.