10 C
Kuressaare
Laupäev, 25. september 2021
spot_img

Papa Bärni: ega mulle see väga vaikne elu meeldi

Neid plekist käsitöötooteid tellisid ka asutused ja sõjaväeosad. Ise ütleb möödunud aastal koroona läbipõdenud Bernhard, et tal on selja taga ilus elu, milles on olnud nii rõõme kui muresid. Eriti rõõmustav on see, et pärast 63 aastat ühist teed abikaasa Maimuga, leiab ta elus värve ka pärast leseks jäämist.
Papa Bärni silmad on märja koha peal – nii ta ise ütleb. Hingelisel mehel on natuke kahju seepärast, et ta pole elus pidanud päevikut. Nii kena oleks vahel meenutada erinevaid eluseiku ja muidugi loota sedagi, et ka järeltulevad põlved tema tegemistest osa saaksid. See soov on loomulik eriti selles valguses, sest ela sa nii kaua kui tahes, tagasi vaadates näib elu ikka kui üks silmapilk, milles omakorda kõik hetked väärtuslikud.
Eks see intervjuugi on väike killuke ühe mehe elutööst ja käidud teest. Ehk on meilgi, kallid lugejad, sellest midagi õppida. Ravila tänaval kulgenud vestluse tulemusena palus Bernhard teietamisest loobuda, kuna üsna pea selgus, et minu juured on pärit tema sünnikodu naabertalust.

Kust sa pärit oled?

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised