11.7 C
Kuressaare
Kolmapäev, 27. oktoober 2021

Saarepiigaks 2010 sai Kadri Käsk

Iluvõistluse ellukutsuja, Saarepiiga 2010 žürii esinaise Tiia Leppiku sõnul osutus tänavuse kauneima neiu väljaselgitamine hindajatele parajaks pähkliks. “Otsus tuli väga – väga raskelt,” nentis Leppik ja lisas, et nii pikka ja tulist vaagimist võitja üle pole žürii ühelgi eelneval aastal maha pidanud.
Saarepiiga tiitliga pärjatud, Kuressaare gümnaasiumi 12. klassis õppiva Kadri jaoks oli iluvõistlusel osalemine esimene enese tõeline proovilepanek ning tulemus seda enam jahmuma panev. “See on minu jaoks ikka täiesti uskumatu ega pole mulle õieti kohale jõudnudki,” märkis Kadri võistluse lõppedes.
Lisaks õppimisele nädalavahetuseti GO Spa hotellis töötav ning tantsimise ja spordiga tegelev neiu otsustas “Saarepiiga” konkursil osaleda soovist testida end võistluspinges ning lavavalguses. “Uued väljakutsed on minu jaoks alati põnevad ja nii ka see kogemus. Julgen seda kõigile tüdrukutele soovitada,” sõnas värske Saarepiiga lisades, et konkurss andis talle tohutult enesekindlust ning julgust hakkama saada uutes olukordades.
Mitmetunnine õhtu pakkus laupäeval Divas aga publikule ja žüriile lavastuslikult uudse ning vaatemängulises finaalshow, mille käigus avanes üheksa neiu argipäev varajasest ärkamisest lemmikajaviideteni välja. Piigad esitlesid end pidulikus kokteilkleidis, napis pesuvoorus, lõbusas tantsunumbris ning küsimusterubriigis.

Rikkalik auhinnalaud

Kaunimast kaunima neiu selgitas välja žürii koosseisus Tiia Leppik (Saarepiiga konkurssi algataja ja peakorraldaja 1989-2000), Sigrid Varemäe (Saarepiiga 2005), Inge Jalakas (koreograaf ja tantsuõpetaja, Saarepiiga showde mitmekordne lavastaja), Ranno Viikmaa (Fazer Eesti AS finantsjuht), Kristjan Leedo (Wris Toursi esindaja), Mario Sau (Grand Rose SPA hotelli müügijuht), Rain Riim (kaubandusettevõte Tridens esindaja) ja Taavi Turk (saarlasest moelooja).
Saarepiiga tiitli võitjale kaasnes lisaks rändkroonile auhinnaks Saarepiiga-kuloniga hõbekett, 7000 kroonine kinkekaart Wris reisibüroolt, 2000 kroonine kinkekaart tervisekeskuselt Aja Peatus, Grand Rose Spa, Viimsi Tervis SPA hotelli ja Sportlandi kinkekaart, Annemarie Borlind´i ja Guinot ilutooted, Saare Golfilt Green Fee voucher ja Golf Prolt Marko Kummi golfikursus, Geisha saunalina ning Post-it/Scotch´ilt rannakott.
Võistlusel I ja II kaunitari tiitliga pärjatud tüdrukud said kingituseks Grand Rose Spa hotelli ning kaupluse Sportland kinkekaardi, Annemarie Borlind´i ja Guinot ilutooteid, Saare Golfilt Green Fee voucheri ja Golf Prolt Marko Kummi golfikursuse.
Saaremaa kaunima piiga valimist vedas õhtujuhina laulja Uku Suviste.

Eelmine artikkelJUHTKIRI – Riik ja kodanik
Järgmine artikkelLühiuudised
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised