9 C
Kuressaare
Kolmapäev, 22. september 2021
spot_img

Sporditeated

13.oktoobril toimub Orissaare spordihoones Spordipäev maakonna lasteaedade lastele.
Orissaare ja Muhu valla eestvedamisel saab alguse ettevõtmine mis on ainulaadne, kuna varem ei analoogseid Muhu ja Saaremaa lasteaedade vahelisi lasteaialastele suunatud üritusi korraldatud.
Osalema on oodatud lasteaedade võistkonnad (igast lasteaiast 12-liikmelised võistkonnad, koos kahe juhendajaga).
Päeva eesmärgiks on pakkuda lastele meeldejääv ja tore spordipäev propageerides seeläbi liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses lasteaialastele.
2011. aastal ootab Audentese spordiklubi Saare ja Muhumaa lasteaedade spordipäeva ellukutsujaid lasteaedu (Muhu ja Orissaare lasteaia võistkonnad) koos parima koha saavutanud lasteaiaga Tallinnasse üle-eestilisele lasteaedade spordipäevale.
Milline lasteaed saab kaasa sõita koos Muhu ja Orissaare lasteaiaga Tallinna see selgub juba 13.oktoobril Orissaare Spordihoones.

Kuressaare linna karikas korvpallis 2010

Turniir toimub seenioritele ja naiskondadele. Meeskondades võivad osaleda mehed vanusega 40+. Võistluse eesmärk on selgitada Kuressaare linna karikaturniiri tugevaim korvpallimees- ja naiskond aastal 2010.
Turniir toimub 6. novembril Kuressaare spordikeskuses. Mängude täpne ajagraafik teatatakse registreerunud võistkondadele 2010. aasta oktoobri teises pooles.

Eelmine artikkelSaaremaa ralli Top 25
Järgmine artikkelLõppes seeriajooksu hooaeg
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised