-5.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Linnapea tänas tublimaid

Kuressaare Aasta Tegija 2007 on Villu Veski, suurim tööandja AS Kuressaare Sanatoorium, suurim üksikisiku tulumaksu maksja Sihtasutus Kuressaare Haigla. Suurima üksikisiku tulumaksu kasvuga ettevõtted on Volex Estonia OÜ, Grand Rose Spa hotell ja OÜ Waterlevel.
“Värv Kuressaare majal” konkursi preemiad said Aia 54 korterühistu, Kuuse 6 eramu, Pärna 23, Uus 28, Suur-Põllu 14, Kohtu 32 ja Vallimaa 25 majad.
Eelmise aasta parimate ehitiste ja ruumikujunduste konkursi parim tervikobjekt on Kauba 13 asuv Hotell Johani laiendus. Aasta arhitektuuriüllatuse serveeris Lossi 15 Hotell Arensburgi laiendus ja parim restaureeritud ehitis on Kuressaare linnavolikogu esimehe Toomas Takkise elamu Kohtu 32.
Parim ruumikujundus on Lasteaia 12-8 korter, mis kuulub Andres Pavelsonile ja parim rajatis Kuressaare jalgrattatee. Kes need objektid projekteeris ja ehitas, sellest saate lugeda Meie Maast lähiajal.
Aasta kojamehe tiitli ja preemia võttis vastu Aime Parbus. Linna kultuuri ja hariduse alase loomingulise tegevuse ning sporditegevuse toetuseks andis linnapea välja stipendiume. Need said Saaremaa Kunstiklubi, Piret Kaminskas, Mari Ausmees, Tiia Leppik, SÜG Tähtede Mäng, Marek Niit, Kaarel Kruusmägi ja Jaan Salu.
Linnapeana korraldas Urve Tiidus kolmanda uusaasta vastuvõtu. “Alati, kui selliseid preemiaid antakse ja kedagi esile tõstetakse, jääb mulje, justkui teised polegi väärtuslikud. Kõik need asjad, mis on linna hüvanguks ja inimesed enda jaoks teinud, väärivad autasusid, kuid kahjuks mingil hetkel tuleb teha valikuid,” ütles Tiidus Meie Maale.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised