-2 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Meie Maa 12 aastat tagasi

* Leisi vallas sündinud kuulsa laulja ja kultuuritegelase Hendrik Krummi sünniaastapäeval anti temanimeline kultuuristipendium esmakordselt üle eile, 21. detsembril Leisi keskkoolis laulu- ja näidendite loojale ning kirjamehele Albert Uustulndile. Pidulikus õhkkonnas preemia üleandmisel viibis ka Estonia teatri esindus eesotsas asedirektori, Saaremaalt pärit Evald Ausiga. Albert Uustulndi laule laulis Lümanda naisansambel Ülle Reinsoo juhtimisel.
* Eesti Loto Orissaare müügikioskist osteti pilet, mis võitis sõiduauto Volkswagen Polo. On-line-piletiga võideti värviteleviisor. Õnnelikeks võitjateks osutusid kohalikud mehed, neist esimene töötab autojuhina. Saarlased on tänavu juba varem võitnud kaks sõiduautot ja 60 000 krooni maksva reisi Ameerikasse kahele. Hulgaliselt on olnud rahalisi võite. Õnne on olnud Saaremaa rahval ka Bingo mängus.
* Eile avati pidulikult Kuressaare haigla perekooli uus tuba. Kui varem tuli perekoolil loengute pidamiseks mööda haiglat ruume otsida, siis nüüd on tulevastel emadel-isadel kindel koht, kuhu koguneda. Perekooli uus tuba asub Kuressaare haigla günekoloogiaosakonna teisel korrusel palatis nr 12. Perekoolis osalejad saavad kuulata loenguid rasedusest, vastsündinu hooldamisest ja vaadata videot sünnitusest.
22. detsember 1995

Eelmine artikkelTsitaat
Järgmine artikkelValdade maksuplaan täis 11 kuuga
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised