7.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Sinneti noored võitsid Kuressaare GP-l kaks esikohta

Kuni 12-aastaste poiste üksikmängus kohtus esimese asetusega ja edetabelis teisel kohal asuv Sinneti mängija Kert Kilumets veerandfinaalis oma venna Ken Kilumetsaga alistades viimase 6:0, 6:1. Poolfinaalis läks Kert Kilumets vastamisi Ivar Indrek Himmistiga (TK Sinnet), kes oli varasemates mängudes jagu saanud Kris Oliver Maibergist ja Ruuben Liivast. Kilumets võitis Himmisti 6:0, 6:3. Finaalis sai Kert Kilumets vastaseks Alan Braschinsky (Forselius). Settidega 6:2, 6:2 võitis Kert Kilumets, pälvides Kuressaare GP-l esikoha. TK Sinneti mängijad Johan Vahter ja Reimo Link piirdusid veerandfinaalidega. Vahter kaotas hilisemale Braschinsky vastasele Lauri Soomele (Tähtvere TK) 1:6, 0:6. Link pidi tunnistama Braschinsky paremust, jäädes talle alla 0:6, 0:6.