7.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Ratturite kuldmedal sai kinnituse

Seega saavad kuldmedalid Jaanus Müür, Rigo Räim, Riko Räim, Indrek Rannama ja Ivari Rannama. Saarlastele järgnesid Fääri saarte ja Jersey ratturid.
Riho Räim ütles, et kui ratturid võitlesid oma medalid välja võistlusrajal, siis tuli tal koos Indrek Kelguga anda endast parim bürokraatia ja reeglite rägastikus. “Eks ikka minu visadus ja Indreku hea keeleoskus viisid sihile,” märkis Räim.
Skandaal mägirattasõidus
Ilma korraldamatuse ja skandaalita ei saadud hakkama ka kolmapäeva õhtul sõidetud mägirattavõistlusel, kus tekkinud kakluses sai mitu meest viga ja konflikti lahendamine on antud kõrgeimale tasemele.
Sõidu käigus olid eest ära Menorca ja Isle of Mani rattur. Ühes kurvis sõitis aga hispaanlane kogu aeg otse. Et ta seda enam teha ei saaks, seisis üks Mani saare treeneritest kurvi ette.
Menorca mees ei pannud seda aga tähele ja sõitis inglasele sisse. Nii kaotas ta aega ja jäi esikohast ilma. Finišis viskas ta inglast rattaga, kes omakorda hispaanlasele vastu lõugu põrutas. Tööd sai isegi kiirabi.
Võistlusel osalenud saarlane Margus Magus sõitis välja 13. koha. “Ta sõitis väga hästi, võitles vapralt lõpuni ega saanud isegi ringi sisse,” kiitis oma mehe sooritust Riho Räim.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised