7.8 C
Kuressaare
Laupäev, 16. oktoober 2021

“Karala odagala” 14. juulil

Eelnevatel aastatel ei ole seda spordiüritust laiemalt propageeritud, sest grupp odaviskajaid Saaremaalt on oma lõbuks ja mõõdu võtmiseks korraldanud üritust omaenda tutvusringkonnale. Kuna odavise on ilus graatsiline nauditav spordiala ja pakub ka silmailu, siis selleks see üritus ellu kutsutud ongi. Samas saab sportlikult vaba aega veeta ja suvest mõnu tunda. Karalas toimub see sellepärast, et siin on hakkajaid noori sportlikke inimesi, kes sellist üritust organiseerida tahavad. Sel aastal on oma õla alla pannud ka Karala külaselts, kes on aidanud raha leida. Üritust toetavad kohaliku omaalgatuse programm, Lümanda vald ja erasponsorid.
Esimesel aastal peeti arvestust ainult meeste osas ja osavõtjaid oli 6-7. Võitjaks tuli siis kohalik noormees Tiit Juulik. Eelmisel aastal lisandusid ka naised ja võistlejaid oli juba üle kümne. Naistest võitis Leana Vahter ja meestest Villu Vahter. 2006. aastal tõugati “Karala odagala” raames esimest korda ka kuuli, võitjateks tulid Leana Vahter ja Taavo Asuja. Sel aastal tahame üritust veelgi laiendada ja rahvale on välja pakkuda saapavise. Saapaviske tehnika ei ole oluline. Hinnatakse originaalsemaid saapaviskeid. Auhinnad loositakse osavõtjate vahel. Vanus ei ole siin oluline, tegevust jätkub kõigile.
Eelmisel aastal sai “Karala odagala” ka oma lipu. Valgel lipukangal on kujutatud odaviskaja ja alla on kirjutatud “Karala odagala”. Lipu idee autor on Urmas Kask. Üritus algab kell 12 lipu toomise ja heiskamisega. Soovitatav on kohale tulla pool tundi varem, et jõuaks registreerida. Kohal on ka supikeetjad, köetakse suitsusauna ja soovijad saavad sõita paadiga. Tantsuks mängib Soundcafe, kes on teinud ürituse jaoks ka tunnusloo. Looga saab tutvuda aadressil www.hot.ee/soundcafe
Kui oled asjast huvitatud, siis infot saab telefonil 52 01 617, Urmas Kask ja 566 27 840, Kaja Juulik.
Kaja Juulik

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised