8.2 C
Kuressaare
Teisipäev, 19. oktoober 2021

Saare maavanem võttis naise

“Vastab tõele küll, et selline sündmus toimus,” lausus Toomas Kasemaa. “Minule oli see küll väga tähtis sündmus, aga kas see just avalikkust huvitab?”
Eile viibis maavanem koos vastse kaasaga Kreekas Rhodosel ülemaailmsetel Saarte mängudel.
“Saaremaa sportlased on siiamaani väga hästi esinenud ja õhkkond on siin väga hea,” kirjeldas maavanem mängude atmosfääri. “Käisime korvpalli vaatamas, kus Saaremaal õnnestus oma pearivaali Gotlandi alagrupist edasipääsu otsustavas kohtumises ühe punktiga võita.
Täna aga oleme koos golfaritega. Tahaksin külastada kõiki alasid, hingelähedasele purjetamisvõistlusele pole kahjuks veel jõudnud.”
Saare maavanemale on see esimene abielu. Varasema elukaaslasega on tal kaks last.
Kirsti Ruul on lõpetanud 2000. aastal Tartu ülikooli eesti ja soome-ugri filoloogia erialal ning jätkab alates 2005. aastast õpinguid magistriõppes.
Enne tööleasumist suhtekorraldusfirmasse PR Partner töötas Kirsti Ruul julgestuspolitsei infojuhina.
Aastatel 2001-2005 on Kirsti Ruul töötanud siseministeeriumi pressinõunikuna, nõustades karjääri jooksul nelja siseministrit ja ühte regionaalministrit.
Ühtlasi oli Ruul siis ka Toomas Kasemaa töökaaslane, sest enne maavanemaks kinnitamist töötas Kasemaa siseministeeriumis sisejulgeolekupoliitika osakonna piirivalvepoliitika büroo juhatajana.
Kirsti Ruul on organisatsioonikommunikatsiooni lektor sisekaitseakadeemias.
Suhtekorraldusfirma PR Partner on 2005. aasta sügisel asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised