12.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Jersey protestib Rhodosel saarlaste kulla

Esimesena sattus protesti alla Leana Vahteri tulemus naiste kuulitõukes. Ta saavutas Jersey saare sportlasega võrdse tulemuse 12.82, kuid kuna meie neiul oli teine katse parem, peaks kuldmedal kuuluma talle.
Siis aga esitas Jersey protesti, kuna Saaremaa esindaja Genro Paas käis Vahterit soojendusalas juhendamas, see on aga reeglitega keelatud. Vahteri tulemus sündis aga kohe pärast seda. Täna hommikul kell 10 tuleb kokku apellatsioonikomisjon, kes hakkab asja arutama.
Saaremaa delegatsiooni juhi Mati Mäetalu sõnul ollakse valmis omapoolseteks sammudeks. “Kergejõustiku reeglid näevad ette, et kohtunik peab tegema treenerile hoiatuse ja alles teistkordsel rikkumisel võistleja diskvalifitseeritakse. Antud juhul kohtunik seda momenti isegi ei näinud,” rääkis Mäetalu.
Jalgratturitel sattus löögi alla maanteesõidus saavutatud meeskondlik kuldmedal. Siin leidsid Isle of Mani mehed, et kuna sõit oli poolteiseks tunniks segaduste tõttu peatatud ja see lõi nende plaanid segamini, ei tuleks meeskondlikke medaleid üldse välja anda.
Kuna eile õhtuks ametlikke tulemusi üleval polnud, on ka seal seis lahtine.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised