2 C
Kuressaare
Pühapäev, 24. oktoober 2021

Kristi Sepp võitis Eesti meistrivõistlustel pronksmedali

Saaremaalt võistlesid Elvas lisaks Kristi Sepale Andero Laurits, Priit Häng, Agnes Arge, Liisi Preedin, Heli Armus ja Birgit Paasma. Võistlussõit sai teoks Kuressaare linnavalitsuse, Saare maavalitsuse ja Kaitseliidu Saaremaa maleva abiga. Enam kui pooltele oli see esimene tiitlivõistlus. Ootuseks jäi koht esikümnes, eelkõige Andero ja Kristi standardilaskmises.
Neidude standardis (3×20 lasku) saavutas Kristi Sepp 483 silmaga 16. koha. Noormeeste nn suures standardis (3×40 lasku) sai Andero Laurits 1060 silmaga 8. koha. Temast ettepoole jäid Eesti koondislased ja koondise kandidaadid, aga järgnevatest oli Andero peajagu üle.
Kui esimesel võistluspäeval puhus vali tuul, siis lamadesharjutuse (60 lasku) ajal võis tegemist olla juba tormi pojaga. Keerulistes tingimustes on väiksemate kogemustega laskuril topeltraske. Andero Lauritsa tulemuseks jäi 544 silmaga 17. koht. Kuigi nooremate laskmisega võis rahule jääda, oli saarlaste seis üsna nukker. Tuju tõusis, kui Kristi Sepp viimaste laskurite hulgas lõpetas ja lausus: “Isiklik!” Võistlusprotokolli seinale ilmumine andis põhjust rõõmustada – pronksmedal. 2.-4. koht said võrdselt 567 silma. Hõbemedali kaotas Kristi Sepp küll eelviimase seeriaga, kuid viimase seeriaga võitis pronksi.
Martin Kosemets

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised